Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Małego Powstańca w Warszawie

Osiągnięcia

  

Koszykarki na turniejuBrawa dla koszykarek!!!

 

Turniej Niepodległościowy w Piasecznie dla 2006 rocznika już za nami.

W dniach 9-11 listopada wzięliśmy udział w prestiżowym turnieju koszykówki dziewcząt w Piasecznie. Rywalizowało ze sobą 8 najlepszych drużyn Mazowsza. Dziewczyny dały z siebie wszystko i rozegrały dobre zawody. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia i ostatecznie zespół zakończył turniej na 6 miejscu.
Zebrane doświadczenia na pewno zaprocentują na najbliższych zawodach międzyszkolnych.
Brawa za wspaniałą walkę!!!

 

 

 

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Tematyka

Nazwa konkursu/zawodów 

Etap
chemia Ogólnopolski konkurs z chemii organizowany przez firmę Olimp School

I miejsce - Maja z 7a

język angielski Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego OLIMPUS

klasy 4: laureaci - Stanisław, Franciszek i Natalia z 4a
klasy 5: laureaci - Aleksander z 5a, Kajetan z 5c
klasy 6: laureaci - Natalia z 6a, Jan z 6b

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek Sesja Wiosenna

II miejsce - Cyprian z 1c
Laureaci: Leon, Maja, Zoja, Jan z 1c

Konkurs z wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA

22/24 punkty - Tadeusz z IIIc GIM

język hiszpański

I Międzyszyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych OLÉ

 

2 lauretaów I etapu w kategorii "gry językowe" - Julia i Antoni z 7c
1 laureatka I etapu w kategorii "wiedza o krajach hiszpańskojęzycznych" - Maja z 7a

język polski 

Mazowiecki Przegląd Recytatorski Jednego Poety, Przegląd Twórczości Ewy Lipskiej

Konkurs Recytacji Poezji K. K. Baczyńskiego i Poetów Pokolenia Kolumbów

III miejsce - Wiktoria z IIIc GIM


II miejsce - Wiktoria z IIIc GIM

Warszawski Konkurs Ortograficzny

wyróżnienie - Wojtek z 3c

"Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów z dysleksją" w ramach projektu "Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją"

Finaliści - wyróżnienie:  Hubert z IIc GIM, Arkadiusz z IIe GIM

matematyka

Warszawski Konkurs Matematyczny

III miejsce - Wojtek z 3c

Kangur Matematyczny 2018

klasy 3: Franek z 3a
klasy 4: Franek z 4a - wynik bardzo dobry, wyróżnienia: Anna z 4c, Stanisław z 4a
klasy 5: wyróżnienia: Erwin i Kajetan z 5c
klasy 6: wyróżnienia: Zofia z 6c, Konstancja i Natalia z 6a

plastyka

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów "Artyści i sztuka - zaklęci w obrazach"

Srebrna wena - Emilia z IIIa GIM
Srebrna wena - Mikołaj z 7b
Brązowa wena - Natalia z 6a

przyroda XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Świetlik

1 nagroda 132,67 pkt (82,92%) - Tymon z 5c
2 wyróżnienia 101,33 pkt (79,17%), 97 pkt (75,78%) - Pola z 4a, Filip z 4c

 taniec

 Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów

 

Srebrna Wena - Aleksandra z IIb GIM, Julia z IIa GIM
Brązowa Wena - Emilia z IIb GIM

 teatr

Przegląd teatralny Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów

VIII Przegląd Dorobku Artystycznego Teatrzyków Dziecięcych

Złota Wena dla szkolnego TEATRU ,,NIENAŻARTY" za spektakl pt. "TERMINATHRON"

Wyróżnienie oraz Nagroda Publiczności dla TEATRU ,,NIENAŻARTY" za spektakl pt. "TERMINATHRON"