Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Małego Powstańca w Warszawie

Grono Pedagogiczne

 

BIOLOGIA

Ewa Szewczyk, Joanna Duda

CHEMIA

Joanna Lipińska

DORADZTWO ZAWODOWE

Małgorzata Sanok-Schmidt

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Urszula Sergiej

ETYKA

Marta Bąk

FIZYKA

Marzena Królik

GEOGRAFIA

Urszula Dziugieł

HISTORIA

Elżbieta Maszer, Małgorzata Rokicińska

INFORMATYKA

Krzysztof Ostrzyk, Agnieszka Romaniuk, Artur Czerniga, Aleksander Zubalski

JĘZYK ANGIELSKI

Domicela Bartolik, Agnieszka Topczewska, Małgorzata Michcik, Agata Garwolińska, Magdalena Olszewska-Pezacka, Anna Lengowska, Karina Parafianowicz

JĘZYK HISZPAŃSKI

Elżbieta Szyga,

JĘZYK NIEMIECKI

Anna Burakowska

JĘZYK POLSKI

Beata Rudnicka, Monika Więcek-Nowak, Justyna Mokrzyńska, Monika Sukiennik-Załęska, Małgorzata Madejska, Małgorzata Kaźmierska

MATEMATYKA

Jolanta Ścibura, Iwona Węgłowska, Elżbieta Giemza, Monika Plenzner, Katarzyna Zielińska

MUZYKA

Monika Jazownik

PLASTYKA

Bożena Malinowska, Alina Adamska-Ubaka

PRZYRODA

Joanna Duda, Iwona Węgłowska

RELIGIA

Agnieszka Romaniuk, s. Margareta, ks. Łukasz Mroczek

TECHNIKA

Alina Adamska-Ubaka

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Teresa Bernat, Michał Gruszka, Rafał Holnicki-Szulc, Bartosz Woronowicz, Piotr Karolkowski, Tomasz Jasiński, Jacek Wieczorek, Radosław Koszczyński

WDŻ

Ewa Kalińska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA 

Aneta Kleniewska, Andrzej Jakimiuk, Marta Jeziółkowska, Elżbieta Jurek, Małgorzata Kaźmierska, Beata Kraus, Magda Krzyżanowska-Seroczyńska, Wioletta Wierzbicka-Marciniak, Beata Wawrzyńska, Marzena Sędłak, Katarzyna Teller-Wesołowska, Renata Dobrzyńska

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW Z ORZECZENIEM O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO

Adrianna Dziadulewicz, Monika Rola, Rafał Surma, Joanna Borecka-Kwiecień, Agnieszka Łapińska, Paulina Mika, Agnieszka Nicolas, Aleksandra Płońska, Marta Porębska, Agnieszka Siwy, Katarzyna Zaręba, Magdalena Zdzieszyńska, Małgorzata Lisowska, Monika Chomczyk, Ewa Gnatowska, Piotr Szostek, Joanna Łoniewska-Pytlik, Jakub Sulowski, Martyna Stachowicz, Natalia Radajewska

NAUCZYCIELE SPECJALIŚCI

Ewa Łącka-Krysiak, Ewelina Pokaluk, Joanna Kulpita, Klaudia Bełc, Renata Biernacka, Małgorzata Sanok-Schmidt, Michalina Szmude, Tomasz Dąbrowski, Adrianna Fronczak

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

Ewa Kościuk, Katarzyna Owczarek, Małgorzata Potrzeszcz, Martyna Stachowicz, Katarzyna Świąder, Jolanta Woźniak-Żemła, Paulina Zubik, Jakub Rożnowicz, Mateusz Grabarczyk, Anna Zembrzuska

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKI

Katarzyna Kopeć, Mariola Stołek-Nawrocka, Krystyna Waszkiewicz