Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Małego Powstańca w Warszawie

Specjaliści

ZESPÓŁ POMOCY PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNEJ

Klaudia Bełc - pon, 15.40-17.00, ul. Lewartowskiego, gabinet socjoterapeutyczny, III piętro

Ranata Biernacka - czw, 9.55-10.40, ul. Lewartowskiego, gabinet SI, parter

Tomasz Dąbrowski - czw, 13.35-14.35, ul. Lewartowskiego, gabinet psychologiczny, I piętro

Agnieszka Fabczak - wt, 9.55-10.40, ul. Niska, sala 42, II piętro

Adrianna Fronczak - pon, 12.35-13.05, ul. Lewartowskiego, pokój nauczycielski, parter

Agata Jas - pon, 16.10-17.10, ul. Niska, gabinet psychologiczny, II piętro

Joanna Kulipta - czw, 11.50-12.50, ul. Lewartowskiego, gabinet terapeutyczny, III piętro

Ewa Łącka-Krysiak - wt, 16.30-17.30, ul. Lewartowskiego, gabinet pedagogiczny, I piętro

Ewelina Pokaluk - czw, 9.30-10.00, ul. Lewartowskiego, gabinet logopedyczny, III piętro

Michalina Szmude - pon, 18.00-19.00, ul. Niska, gabinet pedagogiczny, parter

 

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW Z ORZECZENIEM O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO

Joanna Borecka-Kwiecień - pon, 11.45-12.30, ul. Lewartowskiego

Monika Chomczyk - śr, 8.55-9.40, ul. Lewartowskiego

Adrianna Dziadulewicz - śr, 11.45-12.30, ul. Lewartowskiego

Ewa Gnatowska - czw, 12.50-13.35, ul. Lewartowskiego

Małgorzata Lisowska - pon, 8.55-9.40, ul. Lewartowskiego

Agnieszka Łapińska - pon, 10.50-11.35, ul. Niska

Joanna Łoniewska-Pytlik - pon, 9.55-10.40, ul. Lewartowskiego

Agnieszka Nicolas

Paulina Mika

Aleksandra Płońska - pon, 14.45-15.30, ul. Niska

Marta Porębska - wt, 14.45-15.30, ul. Lewartowskiego

Natalia Radajewska - wt, 14.50-15.35, ul. Niska

Agnieszka Siwy - czw, 9.55-10.40, ul. Lewartowskiego

Jakub Sulowski - śr, 10.40-11.35, ul. Niska

Martyna Stachowicz - czw, 9.55-10.40, ul. Niska

Rafał Surma

Piotr Szostek - czw, 8.00-8.45, ul. Lewartowskiego

Katarzyna Zaręba - pt, 12.50-13.35, ul. Lewartowskiego

Magdalena Zdzieszyńska - pt, 9.55-10.40, ul. Lewartowskiego