Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Małego Powstańca w Warszawie

Nauczyciele przedmiotowcy

BIOLOGIA

Joanna Duda - czw, 10.50-11.35, ul. Lewartowskiego

Ewa Szewczyk - pt, 11.45-12.30, ul. Niska

CHEMIA

Joanna Lipińska - pon, 14.45-15.30, ul. Niska

DORADZTWO ZAWODOWE

Małgorzata Sanok-Schmidt - czw, 14.30-15.30, ul. Niska

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Urszula Sergiej

ETYKA

Marta Bąk - śr, 10.50-11.30, ul. Lewartowskiego

FIZYKA

Marzena Królik - czw, 11.45-12.30, ul. Niska

GEOGRAFIA

Urszula Dziugieł - pt, 9.55-10.40, ul. Niska

HISTORIA

Elżbieta Maszer - pt, 8.00-8.45, ul. Niska

Małgorzata Rokicińska - śr, 10.50-11.30, ul. Niska

INFORMATYKA

Artur Czerniga - pt, 7.15-8.00, ul. Niska

Krzysztof Ostrzyk

Agnieszka Romaniuk - wt, 14.45-15.30, ul. Lewartowskiego

Aleksander Zubalski - pon, 8.55-9.40, ul. Niska

JĘZYK ANGIELSKI

Domicela Bartolik - czw, 11.45-12.30, ul. Niska

Agata Garwolińska - pon, 10.50-11.35, ul. Niska

Anna Lengowska - czw, 11.45-12.30, ul. Lewartowskiego

Małgorzata Michcik - czw, 12.50-13.35, ul. Lewartowskiego

Magdalena Olszewska-Pezacka - pon, 13.35-14.20, ul. Niska

Karina Parafianowicz

Agnieszka Topczewska - śr, 11.45-12.30, ul. Lewartowskiego

JĘZYK HISZPAŃSKI

Elżbieta Szyga - śr, 10.50-11.35, ul. Niska

JĘZYK NIEMIECKI

Anna Burakowska - pon, 9.55-10.40, ul. Niska

JĘZYK POLSKI

Małgorzata Kaźmierska - pon, 8.00-8.45, ul. Lewartowskiego

Małgorzata Madejska - czw, 13.50-14.35, ul. Niska

Justyna Mokrzyńska - wt, 13.30-14.15, ul. Niska

Monika Sukiennik-Załęska - wt, 13.50-14.35, ul. Niska

Beata Rudnicka - czw, 13.50-14.35, ul. Niska

Monika Więcek-Nowak - wt, 12.50-13.35, ul. Lewartowskiego

MATEMATYKA

Monika Plenzner - pt, 8.00-8.45, ul. Lewartowskiego

Jolanta Ścibura - śr, 7.15-8.00, ul. Niska

Iwona Węgłowska - wt, 14.50-15.35, ul. Niska

Katarzyna Zielińska

MUZYKA

Monika Jazownik - pon, 15.00-16.00, ul. Lewartowskiego

PLASTYKA

Bożena Malinowska - pt, 10.50-11.35, ul. Niska

Alina Adamska-Ubaka - czw, 8.55-9.40, ul. Niska

PRZYRODA

Joanna Duda - czw, 10.50-11.35, ul. Lewartowskiego

Iwona Węgłowska - wt, 14.50-15.35, ul. Niska

RELIGIA

s. Margareta - wt, 12.50-13.35, ul. Lewartowskiego

ks. Łukasz Mroczek - czw, 13.50-14.35, ul. Niska

Agnieszka Romaniuk - wt, 14.45-15.30, ul. Lewartowskiego

TECHNIKA

Alina Adamska-Ubaka - czw, 8.55-9.40, ul. Niska

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Teresa Bernat - pon, 9.55-10.40, ul. Lewartowskiego

Michał Gruszka - śr, 8.00-8.45, ul. Lewartowskiego

Rafał Holnicki-Szulc - śr, 11.45-12.30, ul. Lewartowskiego

Tomasz Jasiński - pt, 9.55-10.40, ul. Niska

Piotr Karolkowski - pon, 10.50-11.35, ul. Lewartowskiego

Radosław Koszczyński - wt, 10.50-11.35, ul. Niska

Jacek Wieczorek - pt, 9.55-10.40, ul. Niska

Bartosz Woronowicz - pt, 9.55-10.40, ul. Lewartowskiego

WDŻ

Ewa Kalińska - pt, 12.45-13.30, ul. Niska