Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Małego Powstańca w Warszawie

Grono Pedagogiczne - konsultacje

 

BIOLOGIA

Joanna Duda

Ewa Szewczyk

CHEMIA

Joanna Lipińska

DORADZTWO ZAWODOWE

Małgorzata Sanok-Schmidt

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Urszula Sergiej

ETYKA

Marta Bąk

FIZYKA

Marzena Królik

GEOGRAFIA

Urszula Dziugieł

HISTORIA

Elżbieta Maszer

Małgorzata Rokicińska

INFORMATYKA

Artur Czerniga

Krzysztof Ostrzyk

Agnieszka Romaniuk

Aleksander Zubalski

JĘZYK ANGIELSKI

Domicela Bartolik

Agata Garwolińska

Anna Lengowska

Małgorzata Michcik

Magdalena Olszewska-Pezacka

Karina Parafianowicz

Agnieszka Topczewska

JĘZYK HISZPAŃSKI

Elżbieta Szyga

JĘZYK NIEMIECKI

Anna Burakowska

JĘZYK POLSKI

Małgorzata Kaźmierska

Małgorzata Madejska

Justyna Mokrzyńska

Monika Sukiennik-Załęska

Beata Rudnicka

Monika Więcek-Nowak

MATEMATYKA

Monika Plenzner

Jolanta Ścibura

Iwona Węgłowska

Katarzyna Zielińska

MUZYKA

Monika Jazownik

PLASTYKA

Bożena Malinowska

Alina Adamska-Ubaka

PRZYRODA

Joanna Duda

Iwona Węgłowska

RELIGIA

s. Margareta

ks. Łukasz Mroczek

Agnieszka Romaniuk

TECHNIKA

Alina Adamska-Ubaka

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Teresa Bernat

Michał Gruszka

Rafał Holnicki-Szulc

Tomasz Jasiński

Piotr Karolkowski

Radosław Koszczyński

Jacek Wieczorek

Bartosz Woronowicz

WDŻ

Ewa Kalińska

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA 

Renata Dobrzyńska

Andrzej Jakimiuk

Marta Jeziółkowska

Elżbieta Jurek

Małgorzata Kaźmierska

Aneta Kleniewska

Beata Kraus

Magda Krzyżanowska-Seroczyńska

Marzena Sędłak

Katarzyna Teller-Wesołowska

Beata Wawrzyńska

Wioletta Wierzbicka-Marciniak

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE UCZNIÓW Z ORZECZENIEM O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO

Joanna Borecka-Kwiecień

Monika Chomczyk

Adrianna Dziadulewicz

Ewa Gnatowska

Małgorzata Lisowska

Agnieszka Łapińska

Joanna Łoniewska-Pytlik

Agnieszka Nicolas

Paulina Mika

Aleksandra Płońska

Marta Porębska

Natalia Radajewska

Agnieszka Siwy

Jakub Sulowski

Martyna Stachowicz

Rafał Surma

Piotr Szostek

Katarzyna Zaręba

Magdalena Zdzieszyńska

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

Mateusz Grabarczyk

Ewa Kościuk

Katarzyna Owczarek

Małgorzata Potrzeszcz

Martyna Stachowicz

Mariola Stołek-Nawrocka

Katarzyna Świąder

Jolanta Woźniak-Żemła

Paulina Zubik

Jakub Rożnowicz

Anna Zembrzuska

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKI

Katarzyna Kopeć

Krystyna Waszkiewicz

ZESPÓŁ POMOCY PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNEJ

Klaudia Bełc

Ranata Biernacka

Tomasz Dąbrowski

Agnieszka Fabczak

Adrianna Fronczak

Agata Jas

Joanna Kulipta

Ewa Łącka-Krysiak

Ewelina Pokaluk

Michalina Szmude