Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Małego Powstańca w Warszawie

Aktualności

Otwarty konkurs w sprawie wsparcia Szkolnego Programu Profilaktyczno-Wychowawczego

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca w Warszawie ogłasza otwarty konkurs ofert (bez zasad udzielania zamówień publicznych) w sprawie wsparcia Szkolnego Programu Profilaktyczno-Wychowawczego w roku szkolnym 2019/2020 z podziałem na semestry.
Oferta powinna uwzględniać Program Profilaktyczno - Wychowawczy Szkoły i zawierać:
- informację o podmiocie uprawnionym do ubiegania się o finansowanie – firma, organizacja pozarządowa
- grupę docelową – odbiorcy zajęć
- opis oferty adekwatny do potrzeb szkoły na konkretne problemy
- kosztorys
- cv osób odpowiedzialnych za prowadzenie zajęcia, posiadających wykształcenie i doświadczenie zawodowe
Oferty proszę składać do dnia 15 kwietnia 2019 roku.

Plan lekcji

W związku ze zmianami organizacyjnymi musieliśmy dokonać korekty plan lekcji. Nowy plan różni się naprawdę nieznacznie od poprzedniego i nie dotyczy wszystkich klas. Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszam.

Plan lekcji

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA PODCAST W JĘZYKU HISZPAŃSKIM

W dniu 16 stycznia 2019 odbył się finał I edycji Konkursu szkolnych podcastów radiowych po hiszpańsku, RADIO EN ELE, którego organizatorem było Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce przy współpracy Wydziału Komunikacji Departamentu Innowacji Edukacyjnej Biura Radcy ds. Edukacji Rządu Wysp Kanaryjskich.
Konkurs ten był skierowany do uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych w Polsce, w których nauczany jest język hiszpański jako pierwszy lub drugi język obcy.

Miło nam poinformować, że wyróżnienie specjalne w tym konkursie otrzymał podcast reprezentujący naszą szkołę, pt. "Super ekspertki od transportu" ("Súper expertas en transporte"), przygotowany przez Marysię i Konstancję z siódmej klasy. 

O szczegółach konkursu można poczytać:
na stronie biura  http://www.educacionyfp.gob.es/polonia/convocatorias-programas/convocatorias-polonia/concurso-radioenele.html
na stronie Facebook: (publikacja z datą 25 stycznia br.)
oraz na Twitterze: https://twitter.com/consejeriaedpl/status/1088819394225025024

Gratulujemy!!!

MAMY III MIEJSCE W WARSZAWIE!!!

Wielki sukces naszej szkoły w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

Od tygodnia uczennice naszej szkoły rywalizowały o tytuł Mistrza Warszawy w koszykówce. 24 stycznia odbyła się walka pomiędzy 4 najlepszymi zespołami Warszawy. Po przegranym półfinale z Pragą Południe dziewczyny wygrały mecz o 3 miejsce z Ochotą. Jest to największy sukces w historii naszej szkoły w tej dyscyplinie sportu! Gratulujemy!!!

Wyróżnienie w ogólnopolskim Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Hiszpańskojęzycznych

Weronika z siódmej klasy świetnie zaprezentowała się w ostatnim etapie Międzyszkolnego Konkursu o Krajach Hiszpańskojęzycznych i zdobyła wyróżnienie, które odebrała 24 stycznia br. na uroczystej gali, która odbyła się w XXI Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Warszawie.

Gratulujemy!!!