Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Małego Powstańca w Warszawie

Aktualności

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży - badminton

14.03.19 roku w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży w zawodach z badmintona Daniel i Wojciech z klasy IIIe z gimnazjum zdobyli 2 miejsce.

 

Sporty walki dla każdego - dla dużego i małego

W środę 20 marca w SP 210 odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Koluchstulu. Szkoła Podstawowa nr 32 zdobyła drugie miejsce drużynowo.

Indywidualnie wywalczyliśmy:
złoty medal
Karolina i Maciej z klasy 8c

srebrny medal
Magdalena i Fryderyk z klasy 5b

brązowy medal
Nadia z klasy 7c, Błażej z klasy 8c, Bartłomiej z klasy 6c, Kacper z klasy 6a i Michał z klasy 5d.

Gorączka Złota 2019

Każdego roku Polski Czerwony Krzyż organizuje ogólnopolską akcję, która polega na zbiórce złotych monet o nominałach 1, 2 i 5 groszowych.

Kwota zebrana podczas akcji dofinansowuje kolonie dla najuboższych dzieci. Są to najczęściej dzieci zaniedbane edukacyjnie i wychowawczo, z rodzin niepełnych oraz marginalizowanych. Dzięki „Koloniom z PCK” dzieci mają szansę spędzić wakacje poza domem i odreagować trudną sytuację rodzinną i społeczną. Przez dwa tygodnie wypoczywają w górach, nad morzem i w innych atrakcyjnych regionach. Mają zapewnione pełnowartościowe posiłki oraz ciekawy program edukacyjny.

Akcja "Gorączka złota" oprócz pozyskania środków na kolonie, ma także wymiar społeczny. Podczas akcji promowana jest idea wolontariatu – bezinteresownej pomocy drugiej osobie.

My również przyłączyliśmy się do tej ogólnopolskiej akcji.

Już dziś zachęcamy  wszystkich uczniów i rodziców  do zbierania  złotych monet.

 

XVI Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego i Poetów Pokolenia Kolumbów

Zapraszamy uczniów warszawskich szkół do udziału w XVI Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Poetów Pokolenia Kolumbów.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne są w zakładce Konkursy.

Laureatka Konkursu Wojewódzkiego!!!

Z ogromną radością informujemy, że Daniela z siódmej klasy została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Hiszpańskiego!!!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!