Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Małego Powstańca w Warszawie

Aktualności

Życzenia

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Nie przypuszczaliśmy, że dojdzie do sytuacji, w której nie będziemy mogli złożyć Wam życzeń osobiście. W związku z tym tą drogą przekazujemy Wam najserdeczniejsze życzenia spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Wspólnie znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Zależy nam, abyście postarali się nas zrozumieć. Walczymy o lepszą szkołę – o naszą godność i dobre warunki nauki dla Was.

 

Strajk

Praca naszych dzieci

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE

Rodzice 3 klas gimnazjum

Dziękujemy dyrektorowi szkoły i nauczycielom którzy przygotowali i przeprowadzili wzorowo egzamin gimnazjalny dla naszych dzieci. Wiemy, że to trudny czas dla wszystkich nauczycieli i tym bardziej dziękujemy. Popieramy Wasz protest i sercem jesteśmy z Wami. Chcemy żebyście wiedzieli że dzięki Wam nasze dzieci mogą teraz spokojnie zakończyć edukację w gimnazjum.

Rodzice uczniów klas 3 gimnazjum

Stypendium socjalne

Przypominamy, że rodzice mogą starać się o stypendium socjalne "Posiłek dla ucznia"

Regulamin

Strajk

Szanowni Państwo Rodzice,

Informuję, że do godz. 12.00  niemal sto procent nauczycieli w naszej szkole przystąpiło do strajku. W związku z powyższym w dniu dzisiejszym zajęcia w  szkole zostały zawieszone. Prawdopodobieństwo, że taka sama sytuacja wystąpi jutro, jest bardzo duże. Należy się więc liczyć z tym, że zawieszenie zajęć w szkole będzie trwało do momentu ogłoszenia zakończenia strajku.

Chciałabym Państwu, w imieniu swoim i nauczycieli, bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą postawę zrozumienie i wsparcie, jakiego nam dzisiaj udzieliliście, nie posyłając swoich dzieci do szkoły.

Liczymy na dalsze wsparcie!

W związku z nieobecnością dzieci w szkole w czasie strajku, opłaty za obiady zostaną odliczone w przyszłym miesiącu.

 

Anna Walczak

Dyrektor Szkoły Podstawowej