link do bipWakacje, wakacje.....

 

Dobiegł końca kolejny rok wytężonej pracy, kolejny rok starań o wiedzę i nowe umiejętności. Nietypowa sytuacja spowodowana epidemią koronawirusa sprawiła, że wszyscy chcieliśmy wrócić jak najszybciej do normalności. Szczególnie jednak za wolnością tęsknili właśnie najmłodsi i młodzież.

Oczekiwane wakacje pozwolą im bowiem nie tylko odpocząć od nauki w domu, ale też spotkać się z przyjaciółmi, których długo nie widzieli. To będzie także doskonała okazja do wymiany spostrzeżeń na temat tego, co działo się przez ostatnie miesiące.
Dziękując uczniom i rodzicom za wspólną pracę, za wysiłek i wspólnie spędzony czas, życzymy, aby wakacje były spokojne, bezpieczne i pełne radosnych przeżyć. Odpoczywajcie w pełnym słońcu, zbierając siły na nadchodzące w nowym roku wyzwania.
Grono Pedagogiczne Szkoły im. Henryka Sienkiewicza w Wiśniowej Górze.

 
 Informuję, że w związku z istniejącym stanem epidemii termin składania dokumentów dotyczących naboru do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych na rok 2020 zostaje przedłużony do dnia 08.05.2020 r.

 

Przesyłanie dokumentów rekrutacyjnych do placówek oświatowych możliwe jest również za pomocą poczty elektronicznej w formie skanów lub zdjęć podpisanych dokumentów.

 


 

Koronawirus


Informacje od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łodzi


LINK
Lista podręczników do religii

 

Ankieta dla absolwentów

 

 Infografika - jak skutecznie uczyć się w domu


 Rekrutacja