Kalendarium      Podręczniki      Plan lekcji      Zebrania z rodzicami
Zaj. pozalekcyjne      Bezpieczeństwo









 

Plan lekcji rok szkolny 2015/2016

 

Klasa 1a

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45       Zajęcia komputerowe  
8:55 - 9:40 E.W     E.W W-F
9:50 - 10:35 E.W     E.W E.W
10:45 - 11:30 E.W W-F W-F Religia E.W
11:50 - 12:35 J. angielski E.W E.W J.angielski E.W
12:55 - 13:40 Religia E.W E.W   Mistrz
13:50 - 14:35   E.W E.W    
14:40 - 15:35          


Klasa 1 b


l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45 E.W     E.W  
8:55 - 9:40 E.W     E.W  
9:50 - 10:35 E.W W-F Religia E.W W-F
10:45 - 11:30 Zajęcia komputerowe E.W W-F J.angielski E.W
11:50 - 12:35 Mistrz E.W J.angielski Religia E.W
12:55 - 13:40   E.W E.W   E.W
13:50 - 14:35     E.W    
14:40 - 15:35        

 

Klasa 1 c


l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45    E.W      Religia
8:55 - 9:40    E.W  E.W    E.W
9:50 - 10:35 Zajęcia komputerowe  E.W  W-F  Mistrz  E.W
10:45 - 11:30 E.W  J. angielski  E.W  W-F  W-F
11:50 - 12:35 E.W    E.W  E.W  J. angielski
12:55 - 13:40 E.W      E.W  
13:50 - 14:35 E.W      Religia  
14:40 - 15:35        

 

Klasa 2 a

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45          
8:55 - 9:40          
9:50 - 10:35 Mistrz        
10:45 - 11:30 W-F        
11:50 - 12:35 E.W        
12:55 - 13:40 E.W        
13:50 - 14:35 E.W        
14:40 - 15:35        

 

Klasa 2b

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45          
8:55 - 9:40          
9:50 - 10:35          
10:45 - 11:30 W-F        
11:50 - 12:35 E.W        
12:55 - 13:40 E.W        
13:50 - 14:35 E.W        
14:40 - 15:35        

 

Klasa 2 c

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45 E.W        
8:55 - 9:40 E.W        
9:50 - 10:35 E.W        
10:45 - 11:30 E.W        
11:50 - 12:35          
12:55 - 13:40          
13:50 - 14:35          
14:40 - 15:35        

 

Klasa 3 a

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45 E.W        
8:55 - 9:40 E.W        
9:50 - 10:35 E.W        
10:45 - 11:30 Religia        
11:50 - 12:35          
12:55 - 13:40          
13:50 - 14:35          
14:40 - 15:35        

 

Klasa 3 b

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45          
8:55 - 9:40 W-F        
9:50 - 10:35 E.W        
10:45 - 11:30 E.W        
11:50 - 12:35 Religia        
12:55 - 13:40 J. angielski        
13:50 - 14:35          
14:40 - 15:35        

 

Klasa 4 a

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45 Inf 3/ J. ang 1        
8:55 - 9:40 Matematyka        
9:50 - 10:35 J.polski        
10:45 - 11:30 Przyroda        
11:50 - 12:35 Muzyka        
12:55 - 13:40 J. angileski 2        
13:50 - 14:35          
14:40 - 15:35        


Klasa 5 a

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45          
8:55 - 9:40 J.angielski2        
9:50 - 10:35 J. polski        
10:45 - 11:30 Muzyka        
11:50 - 12:35 Matematyka        
12:55 - 13:40 Przyroda        
13:50 - 14:35 -/W-F        
14:40 - 15:35 -/W-F      

 

Klasa 5 b

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45          
8:55 - 9:40 Przyroda        
9:50 - 10:35 J. polski        
10:45 - 11:30 Matematyka        
11:50 - 12:35 W-F/J. angielski        
12:55 - 13:40 J. angielski/ W-F        
13:50 - 14:35          
14:40 - 15:35        

 

Klasa 6 a

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45          
8:55 - 9:40 J. polski        
9:50 - 10:35 J.angielski        
10:45 - 11:30 Przyroda        
11:50 - 12:35 Matematyka        
12:55 - 13:40 W-F        
13:50 - 14:35 Muzyka        
14:40 - 15:35 Technika      

 

Klasa 6 b

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45 -/Zajęcia komputerowe        
8:55 - 9:40 Matematyka        
9:50 - 10:35 Historia        
10:45 - 11:30 J.angielski        
11:50 - 12:35 J. polski        
12:55 - 13:40          
13:50 - 14:35          
14:40 - 15:35        

 

Klasa 6 c

 

l.p Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:00 - 8:45          
8:55 - 9:40 Historia        
9:50 - 10:35 Przyroda        
10:45 - 11:30 J. polski        
11:50 - 12:35 Muzyka        
12:55 - 13:40 Matematyka        
13:50 - 14:35 W-F        
14:40 - 15:35