Lutowe nowinki

Konkurs

Na początku lutego odbył się finał IV edycji konkursu międzyszkolnego na prezentację multimedialną "Książka naszych marzeń". W konkursie wzięli udział uczniowie z trzech szkół: SP70, SP81, SP64. Podczas finału uczniowie szkół prezentowali prezentacje o swoich ulubionych książkach. Wszystkie prace były ciekawe i zachęcały do przeczytania prezentowanych książek. Spośród prezentowanych wyłoniono trzy najlepsze, które zostały nagrodzone książkami. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.


Ferie z książką

W ostatnim tygodniu przed feriami w naszej bibliotece została zorganizowana wystawka książek "Wypożycz książkę na ferie". Uczniowie w czasie przerw przychodzili do biblioteki, oglądali, a następnie chętnie wypożyczali wybrane książki. Ferie to świetny moment na zaległą lekturę, na sięgnięcie po książki, które czekają na czytelnika


Ferie i po feriach

Wypoczęci wszyscy wróciliśmy do szkoły. Nasi uczniowie nie zapomnieli o bibliotece i chętnie ją odwiedzali. Na każdej przerwie między lekcjami uczniowie przychodzili licznie do biblioteki i spędzali swój wolny czas czytając komiksy lub inne książki, oglądając czasopisma, albumy i inne wydawnictwa.