Biblioteka

„Kto czyta książki, ten żyje podwójnie”

Biblioteka szkolna serdecznie  wita wszystkich czytelników  i zaprasza do odwiedzenia wypożyczalni i czytelni.

Godziny pracy:

Biblioteka pracuje codziennie od 8.00 – 14.00

Nauczyciel bibliotekarz - mgr Elżbieta Fer

 


 
Nowinki z biblioteki

 

Kwietniowe nowinki

22-04-2018
Maraton czytania
Tydzień Patrona W dniach 6 – 13 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Patrona. Wystawa W ramach Tygodnia Patrona w bibliotece szkolnej została zorganizowana wysta (...)

Marcowe nowinki

31-03-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Czytamy, czytamy, czytamy... Każdego dnia coraz większe jest zainteresowanie nowymi pozycjami zakupionymi do biblioteki. Uczniowie chętnie na (...)

Lutowe nowinki

28-02-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Ferie i po feriach Wypoczęci wszyscy wróciliśmy do szkoły. Nasi uczniowie nie zapomnieli o bibliotece i chętnie ją odwiedzali. Na każdej przerwie między lekcjami uczniowie (...)

Styczniowe nowinki

31-01-2018
Książka naszych marzeń
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Już możemy wypożyczać nowości książkowe, które zostały zakupione do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnic (...)

Grudniowe nowinki

22-12-2017
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Super czytacze” kl. I - III Dnia 7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 70 odbył się finał III edycji konkursu międzyszkolnego „Sup (...)

Listopadowe nowinki

30-11-2017
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa W roku 2017 nasza biblioteka szkolna otrzymała fundusze na zakup książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  Suma do wyd (...)

Październikowe nowinki

31-10-2017
Biblioteka 4
Tydzień Świadomości Dysleksji W tym roku szkolnym w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji w bibliotece została zorganizowana wystawka książek pod hasłem „W świ (...)

Wrześniowe nowinki

30-09-2017
Biblioteka 1
Darmowe podręczniki W tym roku szkolnym nowe egzemplarze podręczników trafiły do klas czwartych, szóstych i siódmych. Pozostali uczniowie klas, drugich, trzec (...)