Kadra

 

 

Dyrektor szkoły
 
     mgr Anna Jagielska

Wicedyrektor szkoły
 
     mgr Teresa Chabrowska

Wicedyrektor szkoły

     mgr Dorota Kamińska - Stasiak


 
Edukacja wczesnoszkolna
 
     mgr Agnieszka Babiuch
     mgr Katarzyna Kieszek
     mgr Agnieszka Piątkowska
     mgr Małgorzata Rutkowska
     mgr Beata Sitek
     mgr Aleksandra Tybinkowska
     mgr Izabela Wągrowska
    
Język polski

     mgr Jolanta Janeczek
     mgr Magdalena Piątek
     mgr Julia Rzegocka-Jankowska
     mgr Magdalena Siwierska
     mgr Katarzyna Wojtczak

Język angielski

     mgr Katarzyna Błasiak
     mgr Marlena Dregier
     mgr Joanna Maciejewska
     Joanna Tomczyk
     mgr Jolanta Starostka

Język niemiecki

     mgr Łukasz Drożdżyk

Matematyka

     mgr Sylwia Gadomska
     mgr Anna Kozielska
     mgr Anna Wiśniewska
     mgr Szymon Wojciechowski
     mgr Julita Ziaja

Historia

     dr Mateusz Opaliński
     mgr Bernadeta Stradza

Wiedza o społeczeństwie

     dr Mateusz Opaliński
    
Przyroda/Biologia

     mgr Justyna Gręda
     mgr Dorota Matuszewska-Temech
     mgr Katarzyna Skolimowska

Geografia

     mgr Renata Kulicka

Fizyka

     dr Marlena Łukomska-Rogala
     mgr Zbigniew Nowaczyk

Chemia

     dr Marlena Łukomska-Rogala
    
Zajęcia komputerowe/Informatyka

     mgr Bogusława Gwoździńska
     mgr Beata Nyga
     mgr Elżbieta Podsiadły
     mgr Anna Wiśniewska

Technika

     mgr Beata Nyga

Plastyka

     mgr Ewa Broncher-Filipska

Muzyka

     mgr Beata Huzarska
     mgr Katarzyna Kłys

Wychowanie fizyczne

     mgr Agnieszka Grzelak
     mgr Piotr Gumiński
     mgr Agnieszka Krawczyk
     mgr Sebastian Musiałowski

Edukacja dla bezpieczeństwa

     dr Mateusz Opaliński

Doradztwo zawodowe

     mgr Justyna Wilkowska

Religia

     mgr Anna Król
     mgr Barbara Jaszczuk
     mgr Maciej Jaworski
     mgr Dariusz Wojtania
     mgr Renata Lesiak (s. Katarzyna)

Etyka

     mgr Magdalena Siwierska

Wychowanie do życia w rodzinie

     mgr Justyna Niepsuj

Świetlica szkolna

     mgr Ewelina Ambroziak
     mgr Dagmara Dembska
     mgr Joanna Kieszek
     mgr Aneta Matyjaszczyk
     mgr Dorota Ząbecka

Biblioteka szkolna

     mgr Elżbieta Fer

Pedagog szkolny

     mgr Małgorzata Kotynia

Psycholog szkolny

     mgr Agata Wojtas



Pracownicy administracji:

mgr Ewa Rybicka – główna księgowa

mgr Joanna Pęczkowska – starszy referent

mgr Małgorzata Stefańczyk – kierownik gospodarczy


Pracownicy obsługi:

Bogusława Bystrzycka

Elżbieta Skorek

Krystyna Głusińska

Małgorzata Smuklerz

Małgorzata Wilda

Zofia Winecka


Dozorca/opiekun przejścia dla pieszych:

Mirosław Włochyński


Konserwator:

Marek Krawczyk


Pracownik gospodarczy:

Tomasz Pawelec


 

WYCHOWAWCY KLAS I – VIII W ROKU SZKOLNYM 2018/2019 

Klasa

Imię i nazwisko wychowawcy

Sala lekcyjna

Klasa I a

Małgorzata Rutkowska

103

Klasa I b

Agnieszka Babiuch

102

Klasa I c

Beata Sitek                         

101

Klasa II a

Aleksandra Tybinkowska

108

Klasa II b

Katarzyna Kieszek 

104

Klasa III a

Izabela Wągrowska

104

Klasa III b

Agnieszka Piątkowska

103

Klasa IV a

Sylwia Gadomska

4

Klasa IV b

Renata Kulicka

107

Klasa IV c

Bernadeta Stradza

204

Klasa IV d

Katarzyna Wojtczak

202

Klasa IV e

Joanna Tomczyk

207

Klasa IV f

Bogusława Gwoździńska

106

Klasa V a

Anna Kozielska

201

Klasa V b

Anna Wiśniewska

201

Klasa V c

Beata Nyga

105

Klasa V d

Magdalena Siwierska

203

Klasa V e

Jolanta Starostka

205

Klasa VI a

Jolanta Janeczek

202

Klasa VI b

Marlena Dregier

205

Klasa VI c

Piotr  Gumiński                

3

Klasa VII a

Julia Rzegocka – Jankowska

203

Klasa VII b

Mateusz Opaliński

204

Klasa VII c dwujęzyczna

Dorota Matuszewska – Temech

209

Klasa VIII a

Agnieszka Krawczyk

105

Klasa VIII b

Marlena Łukomska – Rogala

208

Klasa VIII c

Agnieszka Grzelak

3

Klasa VIII d dwujęzyczna

Katarzyna Błasiak 

207