Kadra

 Kadra


Dyrektor szkoły

 
     mgr Anna Jagielska

Wicedyrektor szkoły
 
     mgr Teresa Chabrowska

Wicedyrektor szkoły

     mgr Dorota Kamińska - Stasiak


 
Edukacja wczesnoszkolna
 
     mgr Ewelina Ambroziak
     mgr Agnieszka Babiuch
     mgr Anna Goszczyńska
     mgr Bogusława Gwoździńska
     mgr Katarzyna Kieszek
     mgr Halina Olczyk
     mgr Małgorzata Rutkowska
     mgr Aleksandra Tybinkowska
     mgr Izabela Wągrowska
     mgr Karolina Wiktor

Język polski

     mgr Jolanta Janeczek
     mgr Magdalena Piątek
     mgr Julia Rzegocka-Jankowska
     mgr Magdalena Siwierska

Język angielski

     mgr Katarzyna Błasiak
     mgr Marlena Dregier
     Joanna Tomczyk
     mgr Jolanta Starostka
     mgr Magdalena Wasilewska-Kałużna

Język niemiecki

     mgr Łukasz Drożdżyk

Matematyka

     mgr Sylwia Gadomska (klasa dwujęzyczna)
     mgr Anna Sudak
     mgr Aneta Urbańczyk
     mgr Anna Wiśniewska

Historia

     mgr Mateusz Opaliński

Przyroda/Biologia

     mgr Dorota Matuszewska-Temech
     mgr Joanna Ogińska
     mgr Katarzyna Skolimowska (klasa dwujęzyczna)

Geografia

     mgr Renata Kulicka

Fizyka

     dr Marlena Łukomska-Rogala

Chemia

     dr Marlena Łukomska-Rogala
    
Zajęcia komputerowe/Informatyka

     mgr Beata Nyga
     mgr Elżbieta Podsiadły
     mgr Anna Wiśniewska

Technika

     mgr Beata Nyga

Plastyka

     mgr Ewa Broncher-Filipska

Muzyka

     mgr Beata Huzarska

Wychowanie fizyczne

     mgr Agnieszka Grzelak
     mgr Agnieszka Krawczyk
     mgr Grzegorz Tarnowski

Religia

     mgr Barbara Jaszczuk
     mgr Maciej Jaworski
     mgr Małgorzata Wiktor

Etyka

     mgr Magdalena Siwierska

Wychowanie do życia w rodzinie

     mgr Justyna Niepsuj

Świetlica szkolna

     mgr Ewa Broncher-Filipska
     mgr Dagmara Dembska
     mgr Hubert Kszczot    
     Wioletta Kosmalska
     mgr Joanna Liszewska-Pipińska
     mgr Anna Ślusarska

Biblioteka szkolna

     mgr Elżbieta Fer

Pedagog szkolny

     mgr Izabela Janik



Pracownicy administracji:

mgr Ewa Rybicka – główna księgowa

mgr Joanna Pęczkowska – starszy referent

mgr Małgorzata Stefańczyk – kierownik gospodarczy


Pracownicy obsługi:

Beata Biń

Bogusława Bystrzycka

Beata Czyżykowska

Elżbieta Skorek

Krystyna Głusińska

Małgorzata Smuklerz

Małgorzata Wilda

Zofia Winecka


Dozorca/opiekun przejścia dla pieszych:

Mirosław Włochyński


Konserwator:

Marek Krawczyk


Pracownik gospodarczy:

Tomasz Pawelec