Konkurs kolęd i pastorałek

W dniu 21.12.2017r. odbył się w SP 64 ŚWIETLICOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „Hej kolęda kolęda…”, którego organizatorem była Anna Ślusarska – wychowawca świetlicy.
W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas I – III ze Szkoły Podstawowej nr 64 w Łodzi – uczestników świetlicy. Mieli oni za zadanie zaśpiewanie kolędy lub pastorałki. Utwory można było wykonywać samodzielnie lub w zespołach nie większych niż trzyosobowe.
Poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Po dokładnej analizie wykonanych utworów komisja przyznała następujące miejsca:

I miejsce w każdej kategorii wiekowej:

Klasy I – Helena Jerzykowska
Klasy II – Jaśmina Pawlak – Kuba
Klasy III – duet Zuzanna Pietrzak i Zuzanna Stelmaszczyk

Wyróżnienia:

Nadia Kraszewska, Maria Pająk, Lena Pałgan - zespół z klasy III
Zofia Wójcik, Zuzanna Czerwińska, Gabriela Maciągowska – zespół z klasy III

Konkurs kolęd i pastorałek 1 Konkurs kolęd i pastorałek 2 Konkurs kolęd i pastorałek 3 Konkurs kolęd i pastorałek 4 Konkurs kolęd i pastorałek 5 Konkurs kolęd i pastorałek 6 Konkurs kolęd i pastorałek 7 Konkurs kolęd i pastorałek 8 Konkurs kolęd i pastorałek 9 Konkurs kolęd i pastorałek 10 Konkurs kolęd i pastorałek 11 Konkurs kolęd i pastorałek 12 Konkurs kolęd i pastorałek 13 Konkurs kolęd i pastorałek 14 Konkurs kolęd i pastorałek 15 Konkurs kolęd i pastorałek 16 Konkurs kolęd i pastorałek 17 Konkurs kolęd i pastorałek 18 Konkurs kolęd i pastorałek 19 Konkurs kolęd i pastorałek 20 Konkurs kolęd i pastorałek 21 Konkurs kolęd i pastorałek 22 Konkurs kolęd i pastorałek 23