Licznik

132544 gości było na naszej stronie.

-540 dni do końca roku szkolnego

Budżet Obywtelski

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Dziadkowie, Przyjaciele naszej szkoły!

Zostało coraz mniej czasu, aby oddać głos na nasze projekty w VII edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie drogą elektroniczną trwa tylko do 6 października!

Chcemy ciekawej, nowoczesnej szkoły! Pomóżcie nam zrealizować marzenia
i oddajcie głos na:

G053CD Multimedialna pracownia polonistyczna

Zakładanym celem jest stworzenie pracowni polonistycznej na miarę XXI wieku. Dzięki realizacji projektu można będzie dostosować proces edukacyjny do oczekiwań uczniów i zachęcić ich do interdyscyplinarnej nauki z wykorzystaniem technologii komputerowej. Przestrzeń pracowni ma aktywizować uczniów do efektywnej nauki przedmiotu.

G054CD „Na ćwiczenia zawsze pora – od młodego do seniora”. Siłownia zewnętrzna.

Projekt zakłada montaż dziewięciu nowoczesnych i atestowanych urządzeń do rekreacji w plenerze. Umożliwią one ćwiczenia ogólnorozwojowe, siłowe i wytrzymałościowe. Siłownia na boisku szkolnym SP64 pozwoli dzieciom, młodzieży i dorosłym z Osiedla Chojny-Dąbrowa na aktywne spędzanie czasu.

G055CD Polonistyczna pracownia kinowo-teatralna

Celem projektu jest stworzenie miejsca do organizacji procesu dydaktycznego w sposób atrakcyjny i nowoczesny. Zakładamy remont pracowni – dostosowanie przestrzeni do  projekcji filmów (sprzęt, zaciemnienie) oraz wystawiania przedstawień teatralnych (scena, oświetlenie) oraz zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych do nauki języka polskiego.

G056CD Nowoczesna pracownia historyczna

Projekt związany jest z remontem i wyposażeniem pracowni historycznej w nowoczesne materiały dydaktyczne angażujące ucznia w proces kształcenia. Chcemy, aby pracownia umożliwiała spotkanie z „żywą przeszłością” poprzez stworzenie mini-muzeum za pomocą gablot muzealnych, w których umieszczone będą eksponaty z ich opisami.


Głosować można na stronie
Urzędu Miasta Łodzi w zakładce Budżet Obywatelski.