Licznik

98254 gości było na naszej stronie.

-148 dni do końca roku szkolnego

„Lodomania z Czerkawskim”, czyli wielka ślizgawka w Łodzi

Już w sobotę, 7 października, gwiazda NHL Mariusz Czerkawski i Stowarzyszenie Sport7 zaprasza dzieci w wieku od 7 do 14 lat na inaugurację sezonu łyżwiarskiego, które odbędzie się na lodowisku Bombonierka, przy ulicy Stefanowskiego 28 w Łodzi.
Celem imprezy jest promocja sportu i aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie ich do uprawiania sportów zimowych. Wszystkie dzieci, które lubią łyżwy, tego dnia będą miały okazję pojeździć w towarzystwie legendy polskiego hokeja i gwiazdy NHL - Mariusza Czerkawskiego oraz świetnych trenerów współpracujących ze Stowarzyszeniem Sport7.
Uczestnicy „Lodomanii” wezmą udział w grach i zabawach ruchowych (ci starsi z elementami hokeja) prowadzonych przez Mariusza Czerkawskiego oraz byłych olimpijczyków i reprezentantów Polski w hokeju na lodzie, panów: Andrzeja Tkacza, Wojciecha Tkacza i Dariusza Garbocza.
Udział w imprezie jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Urzędu Miasta Łodzi. Szczegóły oraz obowiązkowy formularz rejestracji można znaleźć na stronach Stowarzyszenia Sport7 (www.sport7.pl).

Poznaj szczegóły imprezy.

 

Plakat