Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Konopnickiej w Łęczycy

Wydarzenia

Próbny sprawdzian szóstoklasistów

14-04-2018
Próbny sprawdzian szóstoklasisty
12 kwietnia uczniowie klas szóstych, chcąc jak najlepiej poznać strukturę i umiejętność rozwiązywania testów zewnętrznych, pisali próbny sprawdzian z j. polski (...)

Wiosno witamy

13-04-2018
Dzieci z klasy I b na wiosennym spacerze.
      13 kwietnia dzieci z klasy 1B spacerowały wśród okolicznej przyrody, zwracając szczególną uwagę na budząca się i rozkwitającą wiosnę. U (...)

Z wizytą w schronisku

13-04-2018
Uczniowie klasy III c dostarczyli karmę do schroniska dla bezdomnych psów.
Uczniowie klasy III c dostarczyli karmę do schroniska dla bezdomnych psów. W zbiórce zainicjowanej przez Samorząd Szkolny brały udział wszystkie klasy I –III. A (...)

Robocik Photon

13-04-2018
Do klas trzecich zawitał mały gość z innej planety - robocik Photon.
Jak ważna dla współczesnego młodego człowieka jest umiejętność programowania i kodowania, nie trzeba nikogo przekonywać. Mając to na uwadze, nasza szkoła (...)

Tydzień języków obcych 16 - 20 kwietnia

10-04-2018
Tydzień języków obcych
INTERAKTYWNY   JĘZYK   NIEMIECKI Uczniowie, którzy chcą czynnie uczestniczyć w tygodniu z językiem niemieckim  powinni posiadać telefon kom&oa (...)

Pokaz ataku antyterrorystycznego 6 kwietnia 2018

09-04-2018
Pokaz ataku antyterrorystycznego
6 kwietnia w sali gimnastycznej odbył się pokaz, który miał uświadomić wszystkim pracownikom placówki, a przede wszystkim uczniom jak zachowywać się podczas ataku ter (...)

Dzień Świadomości Autyzmu

04-04-2018
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
W dniu 4 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego celem jest podnoszenie społecznej świadomości na temat autyzmu. Chcąc pokazać, z jakimi pro (...)

Śniadanie wielkanocne

27-03-2018
Wielkanocne śniadanie w klasie II a.
Wszystkie dzieci z klasy II a przyzwyczaiły się już do wspólnych wtorkowych śniadań. Jednak ten wtorek był wyjątkowy, bo ostatni przed Wielkanocą. Dlatego na stole tym razem (...)

Życzenia Wielkanocne

27-03-2018
Zmartwychwstanie
Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy życzymy Rodzicom i całej społeczności uczniowskiej, aby  ten czas wniósł do Waszych serc wiarę, nadzieję i miłość, a także (...)