Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Konopnickiej w Łęczycy

Wydarzenia

„IV Mikołajkowe potyczki z ortografią”

07-12-2018
Uczniowie z klasy VI b  uczestniczyli w „IV Mikołajkowych potyczkach z ortografią”.
Uczniowie z klasy VI b wraz z opiekunem uczestniczyli w „IV Mikołajkowych potyczkach z ortografią”, które w tym roku przebiegały pod hasłem „Zachwycająca c (...)

Mikołajki w 1a,1b, 2a, 2b, 4b, 6a, 7a, 7c, 8a, 8b

06-12-2018
Mikołajki w 2a.
Mikołaju nasz, dużo paczek masz. Jak Cię ładnie poprosimy, to nam jedną dasz!  Dziś do naszej szkoły  zawitał Święty Mikołaj i podarował nam piękne prezenty. Było  (...)

Elfy Św. Mikołaja

04-12-2018
Uczniowie klasy IV B postanowili wykonać dla swoich najbliższych świąteczne upominki.
Uczniowie klasy IV B podczas godziny wychowawczej wcielili się w role elfów Św. Mikołaja i postanowili wykonać dla swoich najbliższych świąteczne upominki. Pachnące cynamone (...)

Mamy nowy chodnik na Orlik

03-12-2018
W ostatnim czasie został oddany do użytku chodnik prowadzący ze szkoły na obiekt sportowy Orlik. Mimo funduszy przyznanych przez organ prowadzący trudno było znaleźć ekipę, kt&oac (...)

Andrzejki w II a

30-11-2018
W 2a zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki.
30 listopada w klasie 2a zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja. Według daw (...)

Andrzejki w 1b, 2b, 3a, 6a, 7c i świetlicy.

30-11-2018
Wróżby andrzejkowe w III a.
W czasie wieczoru wróżb andrzejkowych mamy okazje sprawdzić, jaka czeka nas przyszłość. Dlatego bardzo popularne są różnego rodzaju zabawy, wróżby na andrzejki (...)

Dyskoteka andrzejkowa

29-11-2018
Andrzejkowa dyskoteka zakończyła się konkursem na szalone nakrycie głowy.
Listopad to wyjątkowy miesiąc. Zaczynamy go w ciszy i zadumie a kończymy szaleństwami, zabawą, wróżbami, przepowiedniami. Takie harce tylko w andrzejkowy wieczór. And (...)