Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Konopnickiej w Łęczycy

Projekty

Nasza szkoła uzyskała dofinansowanie zadania dotyczącego projektu pn.: Program Edukacji Ekologicznej "Łęczyca - zielona wyspa" realizowanego w Szkole Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej. Projekt współfinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Projekt ekologiczny Łęczyca - zielona wyspa

15-06-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Z końcem roku szkolnego 2017/2018 zakończył się nasz udział w projekcie edukacyjnym „Łęczyca – zielona wyspa”. W ramach podjętych zadań uczniowie wzięli udział w (...)

Dzień bez samochodu

10-06-2018
Dzień bez samochodu.
Ochrona środowiska stała się w dzisiejszych czasach tematem bardzo ważnym. Zadanie szkoły powinno skupiać się więc na pokazaniu dzieciom właściwych form zachowania się wobec przyro (...)

Wycieczka do Załęcza Wielkiego

10-06-2018
Dwudniowa wycieczka do Załęcza Wielkiego.
W dniach 8-9 czerwca 2018 roku uczniowie klas  IV - VII wzięli udział w dwudniowej wycieczce do Załęcza Wielkiego w ramach projektu ekologicznego finansowanego przez Wojew&oac (...)

Ziemia, powietrze, woda – wiersz ekologiczny

09-06-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W ramach projektu” Łęczyca – zielona wyspa”, wspieranego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi, nasza szkoła ogłosiła w lutym 2018 roku  (...)

Szkolny konkurs ekologiczny

09-06-2018
Laureaci szkolnego konkursu ekologicznego.
Na początku kwietnia został ogłoszony Szkolny konkurs ekologiczny - „Ukwiecamy naszą szkołę” z Projektu WFOŚ „Łęczyca – zielona wyspa”. Konkurs był ad (...)

„Ekologiczny Pojazd”

09-06-2018
Powiatowy konkurs ekologiczny  -  „Ekologiczny Pojazd”.
Powiatowy konkurs ekologiczny  -  „Ekologiczny Pojazd”  dla grup przedszkolnych i zespołów klasowych  został rozstrzygnięty. Celem konkursu b (...)

Piknik z zieloną klasą

09-06-2018
   9 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łęczycy odbył się Piknik. W czasie imprezy miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich było (...)

Wycieczka do Rogowa

28-05-2018
Pierwszaki w Rogowie.
Klasy 1a i 1b w ramach projektu „Łęczyca – zielona wyspa” dotowanego przez WFOŚ i GW w Łodzi wyruszyły na jednodniową wycieczkę do Centrum Edukacji Przyrodniczo & (...)