Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Konopnickiej w Łęczycy

Projekty

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie Łęczyca - zielona wyspa. Dofinansowanie jakie otrzymamy z tego tytułu wynosi 30 000 zł. Za te pieniądze już 13 lutego zostały zorganizowane dla uczniów warsztaty ekologiczne, w których będą uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Kolejne spotkania dla następnych dzieci już wkrótce.

Z przyrodą za pan brat

18-04-2018
Uczniowie klasy III a i III c w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Łagiewnikach.
Uczniowie klasy III a i III c z opiekunami odwiedzili Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Łagiewnikach. Wyjazd był sponsorowany z funduszu projektu „ Łęczyca – zielona wysp (...)

Warsztaty ekologiczne klas VII

09-04-2018
Uczniowie klas VII podczas warsztatów ekologicznych.
Uczniowie klas VII wzięli udział w warsztatach ekologicznych w Parku Miejskim w Łęczycy w ramach projektu „Łęczyca – zielona wyspa” zorganizowanych przy wsp&oacut (...)

„Walczymy ze smokiem-smogiem”

04-04-2018
Wystawa prac konkursowych.
  Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego W RAMACH PROJEKTU „ ŁĘCZYCA – ZIELONA WYSPA” WSPIERANEGO PRZEZ WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRO (...)

„Ciepło, cieplej, gorąco!

08-03-2018
Uczniowie klasy 5 c podczas  warsztatów ekologicznych.
W dniu 8 marca 2018 roku klasa 5c wraz z wychowawcą p. Martą Kamińską uczestniczyła w warsztatach ekologicznych. Warsztaty organizowane są w ramach Wojewódzkiego Funduszu Oc (...)

Warsztaty ekologiczne - przejadamy energię

08-03-2018
W dniu  8 marca 2018 r. uczniowie klas szóstych mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach ekologicznych w ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Łęczyc (...)

Warsztaty ekologiczne - Energia Ziemi

19-02-2018
Uczniowie klasy trzeciej podczas warsztatów ekologicznych - Energia Ziemi.
19 lutego klasy III a, III c i III d uczestniczyły w warsztatach ekologicznych prowadzonych przez edukatora z łódzkiego Ośrodka Działań Ekologicznych Źródła pt. ,,Ene (...)

Uwaga, alarm antysmogowy!

13-02-2018
warsztaty ekologiczne
W dniu 13.02.2018r. uczniowie klas II a, III b i III d wraz z opiekunami uczestniczyli w dwugodzinnych warsztatach prowadzonych przez trenera z Ośrodka Działań Ekologicznych &bdquo (...)