Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Konopnickiej w Łęczycy

Konkursy

LAUREACI OXFORDU

15-12-2017
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
SESJA  jesienna  2017r. 27 października 2017r. odbył się ogólnopolski  konkurs języka angielskiego Oxford – Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua. P (...)

KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ

14-12-2017
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łęczycy. KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ   DLA UCZNIÓW  KLAS  V-VII  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PO (...)

Powiatowy Konkurs Tańca

01-12-2017
Z radością i dumą informujemy, że uczennica klasy VB Amelia Śliwińska zdobyła pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Tańca, a także zdobyła tytuł najlepszej tancerki. Puchary są z (...)

Turniej mini piłki siatkowej

28-11-2017
Turniej mini piłki siatkowej.
W miniony weekend w hali SP 4 odbył się turniej mini piłki siatkowej dziewcząt w kategorii singli. W rywalizacji wystąpiły dziewczęta z Tomaszowa Mazowieckiego, Zgierza i Łęczycy. (...)

Literacki rajd po Krainie Misiów

23-11-2017
Dzieci z klasy II a podczas rozstrzygnięcia konkursu „Mój przyjaciel miś”.
Dzieci z klasy II a chętnie uczestniczą w zajęciach w Filii Nr 4 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy. Tym razem z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia i rozst (...)

Z językiem obcym za pan brat

17-11-2017
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy biorą udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Łódzkie Kuratorium Oświatowe. Nie i (...)