Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Konopnickiej w Łęczycy

Konkursy

„FOTO NA 100-STO”

26-06-2018
Konkurs Fotograficzny
POLSKA TO KRAJ HISTORYCZNY - POKAŻ JEJ WALORY NA FOTOGRAFII I POJEDŹ DO BRUKSELI! W setną rocznicę odzyskania niepodległości niezrzeszony europoseł Jacek Saryusz-Wolski zaprasza d (...)

Konkurs "Zakręceni w przestrzeni"

20-06-2018
Zapraszamy do wzięcia udziału w fantastycznym konkursie. Każdy kto planuje zostać architektem, dekoratorem wnętrz czy projektantem ogrodów powinien zainteresować się tą prop (...)

Zawody sportowo - pożarnicze w SP4

16-06-2018
Dziś na terenie naszego boiska szkolnego odbyły się ćwiczenia sportowo – pożarnicze pod hasłem „Nie palę, nie piję, nie biorę… bo tak! ćwiczę rozwinięcie bojowe& (...)

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny w SP w Piątku

07-06-2018
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny w Szkole Podstawowej im. Marszałka Piłsudskiego w Piątku.
6 czerwca 2018 r. odbył się kolejny Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny w Szkole Podstawowej im. Marszałka Piłsudskiego w Piątku. Celem tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim p (...)

SP 4 mistrzem powiatu w czwórboju

14-05-2018
Mistrzowie powiatu w czwórboju!!!
W poniedziałek 14.05 odbyły się na stadionie miejskim w Łęczycy zawody o mistrzostwo powiatu w czwórboju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci szkół podstawowych. (...)

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły

26-04-2018
Kolejny sukces uczniów naszej szkoły.
Wysokimi wynikami w konkursie powiatowym z języka angielskiego, który odbył się pod patronatem wydawnictwa Macmillan Education  w Topoli Królewskiej mogą się poc (...)