Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Konopnickiej w Łęczycy

Aktualności

Z językiem obcym za pan brat

19-11-2017
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy biorą udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Łódzkie Kuratorium Oświatowe. Nie i (...)

Wizyta pierwszoklasistów w teatrze Arlekin

16-11-2017
Pierwszoklasiści w teatrze Arlekin.
16 listopada klasy pierwsze wybrały się do łódzkiego teatru Arlekin na spektakl „Czerwony Kapturek”. Niby bajka wszystkim znana, ale wspaniała gra aktorska, humo (...)

Klasy 3 b i 3 d w fabryce bombek

14-11-2017
Klasy 3 b i 3 d w fabryce bombek
14 listopada uczniowie klas 3 b i 3 d wybrali się na wycieczkę do Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie zwiedzali fabrykę bombek. Pani przewodnik oprowadziła uczniów po zakładzie (...)

Lekcja patriotyzmu

14-11-2017
Przy pomniku poległych bohaterów p. Włodzimierz Sroczyński  przybliżył uczniom historię Łęczycy i okolic z okresu II wojny światowej.
Święto Niepodległości to dobra okazja, aby przypomnieć sobie tych, którzy zginęli za ojczyznę. Uczniowie klasy III c  zapalili w hołdzie znicze żołnierzom. Przy po (...)

Tydzień profilaktyki - Cyberprzemoc

13-11-2017
Uczniowie podczas warsztatów z cyberprzemocy
Uczniowie chętnie korzystają z Internetu. Niestety nie zawsze zdają sobie sprawę, że Internet i nowa technologia mogą być dla nich niebezpieczne. W dniach 14 - 17 listopada 2017r. (...)

Zaproszenie dla rodziców

13-11-2017
cyberprzemoc
ZAPROSZENIE dla Rodziców na szkolenie „DZIECI W SIECI” W dzisiejszym świecie nie jesteśmy w stanie funkcjonować w oderwaniu od Internetu. Nowe technologie sta (...)

Śniadanie DAJE MOC

13-11-2017
Dzieci z klasy II a podczas  śniadania.
Dzieci z klasy drugiej już w klasie pierwszej raz w tygodniu przygotowywały z wychowawczynią wspólne drugie śniadania. Na stole nigdy nie zabrakło rzodkiewek, pomidoró (...)

Ogłaszam konkurs na godło Szkoły

21-09-2017
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Regulamin konkursu na projekt graficzny godła Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łęczycy Informacje ogólne Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Kono (...)