Szkoła Podstawowa nr 4
im. Marii Konopnickiej w Łęczycy

Aktualności

Wiosno, czekamy!

20-03-2018
Uczniowie klasy III c z entuzjazmem podeszli do pomysłu pomalowania paznokci na powitanie wiosny.
Uczniowie klasy III c z entuzjazmem podeszli do pomysłu pomalowania paznokci na powitanie wiosny. Coś, co zwykle jest zabronione w tym jednym dniu stało się wyjątkową atrakcją. Pom (...)

Dofinansowanie do szkolnej biblioteki

20-03-2018
biblioteka
Z radością i dumą informujemy uczniów i rodziców, że znaleźliśmy się na liście szkół, którym przyznano dofinansowanie w wysokości 12 000 zł z Narodowego (...)

Z wizytą w bibliotece

19-03-2018
Dzieci z klasy II a podczas zajęć w bibliotece.
19 marca dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej na terenie MiPBP dla Dzieci. Pani bibliotekarka przybliżyła dzieciom tradycje wielkanocne, co wprowadziło wszystkich  w mi (...)

Mistrzynie ortografii

16-03-2018
Alicja Pietruszka i Oliwia Woźniak zdobyły III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym.                  ,, Mistrz Ortografii”
Uczennice klasy III c Alicja Pietruszka i Oliwia Woźniak przeszły eliminacje szkolne w konkursie ortograficznym i zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu. Tym razem dz (...)

1% podatku dla SP4

07-03-2018
Zapraszamy Państwa do przekazania 1% podatku na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy. Można również skorzystać z przekazania tej kwoty na Radę Rodziców jeśli kt (...)