Szkoła Podstawowa nr 40 im. Bohaterów Rewolucji 1905 r. w Łodzi

link do bip

 

 

 

2016/2017

  • Maja Maciejewska  kl. V - V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "The Best Comics...Ever!"
  • Maja Maciejewska kl. V - laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego                                                               "Memory Master" - Edycja Jesienna
  • Julia Woźniak kl. VI - laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego                                                                     "Memory Master" - Edycja Jesienna
  • Gabriela Zięba kl. IV - laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego                                                                     "Memory Master" - Edycja Jesienna
  • Jagoda Gierlich kl. IV - laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego                                                                   "Memory Master" - Edycja Jesienna
  • Igor Gawroński kl. IV - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego                                                                             "Memory Master" - Edycja Jesienna

  • Maciej Łukaszewicz kl. IV - laureat w IV Wojewódzki Slalom Matematyczny pod hasłem
                            „Matematyczne trzęsienie ziemi” w Sukcesji w Łodzi.
  • Ośmioro uczniów z klasy I wzięło udział w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpusek z zakresu edukacji wczesnoszkolnej. Spośród 2235 uczestników biorących udział w tej kategorii wiekowej (klasa I) w całej Polsce nasi olimpijczycy zajęli następujące, wysokie miejsca:

    • Ewa Pelska- zdobyła 10 miejsce uzyskując dyplom laureata

    • Ewa Dutkiewicz- zdobyła 14 miejsce uzyskując dyplom laureata

    • Hanna Mamińska- zdobyła 18 miejsce uzyskując dyplom laureata

    • Zuzanna Sobańska- zdobyła 19 miejsce uzyskując dyplom laureata

    • Barbara Kurczewska- zdobyła 22 miejsce uzyskując dyplom laureata

    • Nikola Gradecka- zdobyła 27 miejsce uzyskując dyplom laureata

    • Korneliusz Kowalczyk- zdobył 28 miejsce uzyskując dyplom laureata

    • Oliwia Matyszkiewicz- zdobyła 31 miejsce uzyskując dyplom laureata

  • Gabriela Zięba kl. IV - 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Melting Pot"

  • Jagoda Gierlich kl. IV - 4 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Melting Pot"

  • Igor Gawroński kl. IV - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

  • Maja Maciejewska kl. V - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik

  • Paulina Gołębiowska kl. VI- nagrodzona w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym
                                      "Kotki, psiaki i inne nasze kochane zwierzaki” zorganizowanym przez
                                        Szkołę Podstawową nr 30.

  • Łukasz Gołębiowski kl. VI - nagrodzony w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym
                                      "Kotki, psiaki i inne nasze kochane zwierzaki” zorganizowanym przez
                                        Szkołę Podstawową nr 30.

  • Jakub Stankiewicz kl. VI- nagrodzony w  Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym
                                      "Kotki, psiaki i inne nasze kochane zwierzaki”
    zorganizowanym przez
                                        Szkołę Podstawową nr 30.

  • Anna Szubert kl. - I miejsce w województwie, a 20 w kraju otrzymując nagrodę rzeczową w
                                  Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Omnibus 2017.

  • Anna Szubert kl. -119 miejsce w województwie i 2378 w kraju w 
                                  Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny 2017.

  • Kinga Gawrońska kl. III - 16 miejsce w województwie, a 394 w kraju w 
                                  Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Omnibus 2017 .

  • Kinga Gawrońska kl. III - 106 miejsce w województwie i 2108 w kraju w 
                                  Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny 2017.

  • Kinga Gawrońska kl. III - 96 punktów na 100 w
                                  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Matematyka_Archimedes Plus.

  • Wiktor Wilk kl. III- 29 miejsce w województwie i 754 miejsce w kraju w 
                                  Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Omnibus 2017.

  • Wiktor Wilk kl. III- 138 miejsce w województwie i 2710 miejsce w kraju w
                                  Ogólnopolskim Konkursie Alfik Humanistyczny 2017.

  • Wiktor Wilk kl. III - Ogólnopolskiej Olimpiadzie WiedzyMatematyka_Archimedes Plus.

  • Oliwia Malinowska kl. III - 27 miejsce w województwie i 705 miejsce w kraju w 
                                  Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym Omnibus 2017.

  • Matylda Giza kl. III - wyróżnienie w konkursie fotograficzno-plastycznym
                                „Patrząc na świat oczyma św. Franciszka”

  • Kinga Gawrońska kl. III - 1 miejsce w IX Pucharze Mistrza 2016
                                - Wrocław 1 październik 2016 r.

  • Kinga Gawrońska kl. III - 1 miejsce Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym
                                - Kraków 14-15 październik 2016 r.

  • Kinga Gawrońska kl. III - 1 miejsce w Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym
                                o Puchar Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego - Rąbień, 3 grudzień 2016 r.

  • Kinga Gawrońska kl. III - 3 miejsce w Mistrzostwach Aleksandrowa Łódzkiego w Karate Tradycyjnym
                                - 11 luty 2017 r.

  • Kinga Gawrońska kl. III - 3 miejsce w IV Mistrzostwach Łodzi Karate Tradycyjnego w Kumite,
                                Łódź 11 marca 2017 r.

  • Kinga Gawrońska kl. III - 1 miejsce w III Turnieju Wiosennym o Puchar Łodzi w Karate Tradycyjnym
                              - Łódź 22 kwietnia 2017 r.

  • Kinga Gawrońska kl. III - 1 miejsce w en-bu dziewczyna chłopiec w XVII Ogólnopolskim Pucharze Dzieci
                              w Karate Tradycyjnym
    - Łódź 3 czerwca 2017 r.

  • Kinga Gawrońska kl. III - I miejsce złoty medal w indywidualnym KATA w IX Pucharze Mistrza
                              w Mistrzostwach Świata we Wrocławiu.

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego MELTING POT

    Na ponad 2000 uczestników nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:


    • Klasa 1:
      • Ewa Dutkiewicz - zdobyła 12 miejsce
      • Zuzanna Sobańska - zdobyła 15 miejsce
      • Barbara Kurczewska - zdobyła 18 miejsce
      • Hanna Mamińska - zdobyła 22 miejsce
      • Nikola Gradecka - zdobyła 28 miejsce
      • Korneliusz Kowalczyk - zdobył 32 miejsce
    • Klasa 3:
      • Kinga Gawrońska
    • Klasa 4:
      • Igor Gawroński - zdobył 11 miejsce
      • Julia Nowacka - zdobyła 17 miejsce
      • Maciej Łukaszewicz - zdobył 18 miejsce
      • Zuzanna Wielgosz - zdobyła 27 miejsce
      • Jan Nadolny - zdobył 29 miejsce
      • Adam Dróżdż - zdobył 37 miejsce
      • Igor Szymański - zdobył 48 miejsce

    • Klasa 5:
      • Piotr Dutkiewicz - zdobył 26 miejsce
      • Zuzanna Ożóg - zdobyła 27 miejsce
      • Maja Maciejewska - zdobyła 30 miejsce

2015/2016

  • Ogólnopolskie dyktando zorganizowane przez CES - 2100 uczestników. Broło udział 15 uczniów kl. III. Wszyscy zajęli do 50 miejsca w Polsce.

    IMIĘ I NAZWISKO

    MIEJSCE W POLSCE

    Igor Gawroński

    14

    Maciej Łukaszewicz

    17

    Jagoda Gierlich

    17

    Gabriela Zięba

    18

    Zuzanna Wielgosz

    21

    Julia Nowacka

    22

    Michał Cąbrzyński

    23

    Tomasz Winkiel

    24

    Urszula Ożóg

    25

    Julia Majda

    27

    Jan Nadolny

    27

    Adam Dróżdż

    29

    Klaudia Grochulska

    50

                                 
  • Międzynarodowy Kangur Matematyczny - na 120 punktów możliwych uczniowie zdobyli:

    1. Igor Gawroński-81,25 pkt.
    2. Zuzanna Wielgosz-77,75 pkt.
    3. Maciej Łukaszewicz- 77,50 pkt.
       
  • Ogólnopolski konkurs -  OMNIBUS:  5, 5tysiąca uczestników .Brało udział 15 uczniów kl. III- wszyscy zajęli do 35 miejsca w województwie.

    IMIĘ I NAZWISKO

    MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

    MIEJSCE W POLSCE

    Gabriela Zięba

    1

    23

    Maciej Łukaszewicz

    3

    78

    Igor Gawroński

    5

    114

    Jagoda Gierlich

    9

    332

    Julia Majda

    9

    332

    Zuzanna Wielgosz

    14

    417

    Tomasz Winkiel

    15

    427

    Michał Cąbrzyński

    15

    427

    Adam Dróżdż

    22

    528

    Julia Nowacka

    25

    598

    Klaudia Grochulska

    29

    623

    Urszula Ożóg

    30

    634

    Jan Zieliński

    35

    705

     

  • Małgorzata Winkiel kl.VI - dyplom z wynikiem bardzo dobrym w Ogólnopolskim Konkursie
                                          Języka Angielskiego FOX
     
  • Maja Maciejewska kl.IV - laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
                                          MEMORY MASTER Edycja
    Wiosenna

     
  • Małgorzata Winkiel kl.VI - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
                                          MEMORY MASTER Edycja Wiosenna

     
  • Katarzyna Zielonka kl. VI - laureatka III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
                                          MEMORY MASTER
    Edycja Wiosenna

     
  • Julia Woźniak kl.V - laureatka II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
                                          MEMORY MASTER Edycja Wiosenna

     
  • Zuzanna Ożóg kl. IV - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
                                            MEMORY MASTER Edycja Wiosenna

     
  • Małgorzata Winkiel kl. VI - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Języka Angielskiego".

     

     

  • Maja Maciejewska kl. IV - laureatka III stopnia w ogólnopolskim konkursie leksykalnym
                                          z języka angilskiego "MEMORY MASTER"

     

     

  • Ogólnopolski konkurs "Alfik" humanistyczny - 15613 uczestników

     

    IMIĘ I NAZWISKO

    WOJ. ŁÓDZKIE

    POLSKA

    Kinga Gawrońska-  kl. II

    83

    1566

    Jagoda Gierlich – kl. III

    2

    291

    Gabriela Zięba – kl. III

    25

    515

    Michał Cąbrzyński – kl. III

    45

    959

    Aleksandra Nowak – kl. IV

    119

    2047

    Julia Wożniak – kl. V

    47

    583

    Małgorzata Winkiel – kl. VI

    86

    1550

     
  •  

    Ogólnopolski konkurs „ ALFIK” matematyczny- 61623 uczestników

     

    IMIĘ I NAZWISKO

    WOJ.
    ŁÓDZKIE

    POLSKA

    Kinga Gawrońska-  kl. II (13392 uczestników)

    398

    7091

    Maciej Łukaszewicz – kl. III(12312 uczestników)

    107

    1947

    Maja Maciejewska –kl. IV(8509 uczestników)

    107

    1946

    Patrycja Kędzierska – kl. V (8728 uczestników)

    143

    2362

    Małgorzata Winkiel – kl. VI (6771 uczestników)

    62

    1052

     
  • Ogólnopolski konkurs  matematyczny pn. „MAKS MATEMATYCZNY” – 4532 uczestników,
    27 miejsce – Patrycja Kędzierska – ucz. kl. V
     
  • Oliwia Rękawiecka kl. V - wyróżnienie w Ogólnołódzkim konkursie
                                          "Naturalnie odpowiedzialni - moda na ekologię".

     
  • Maja Maciejewska kl. IV - fialistka Ogólnołódzkiego konkursu
                                          "Naturalnie odpowiedzialni - moda na ekologię".

     
  • Paulina Gołębiewska kl. V - finalistka Ogólnołódzkiego konkursu
                                          "Naturalnie odpowiedzialni - moda na ekologię".

     
  • Oliwia Rękawiecka kl. V – wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Wiersze mojego dzieciństwa”.

     
  • Łukasz Gołębiowski z kl. V - wgrana w konkursie szkolnym "List do Św. Mikołaja".

     
  • Maja Augustyniak II miejsce wśród uczniów klas pierwszych w Międzyszkolnym  Konkursie
                                            Krasomówczym „Pleciuga”.

     
  • Konkurs szachowy - Młodsza grupa wiekowa.
            1. Igor Gawroński - kl. III - I miejsce
            2. Michał Cąbrzyński - kl. III - V miejsce
            3. Igor Szymański - kl. III - VI miejsce
     
  • Kinga Gawrońska w Zawodach karate tradycyjnego zajęła:

    I miejsce - II Turniej o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego w karate tradycyjnym,

    II miejsce - drużynowo w Mistrzostwach Polski,

    III miejsce - w indywidualnym kata ,

    III miejsce - en-bu w Mistrzostwach Polski.

     
  • Igor GawrońskiZawodach karate tradycyjnego zajął:

    I miejsce- Puchar dzieci w Karate Tradycyjnym w Rąbieniu-10.10.15r.,

    I miejsce- Mistrzostwa Łodzi Karate Tradycyjnego „Kumite”-12.03.16r.,

    I miejsce- II Turniej Wiosenny Karate Tradycyjnego- Łódź-17.04.2016r.,

    I miejsce- Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym Orlen 2016 r.- KATA Indywidualne Chłopców,

    I miejsce- Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym Orlen 2016 r.-EN-BU chłopiec/chłopiec,

    IV miejsce- Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym Orlen 2016 r.-KATA Drużynowe Chłopców.

     
  • Piotr PaluszkiewiczZawodach karate tradycyjnego zajął:

    III miejsce - II turniej o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego w karate tradycyjnym.

     
  • Podczas wycieczki do firmy Dell uczniowie wzięli udział w konkursie "Rzut telefonem". Wyniki są zachwycajace:

    W kategorii uczennice:

    Imię i nazwisko    

    Szkoła

    Wynik

    Miejsce

    Patrycja Kędzierska kl. V

    SP 40

    19.7

    1


    W kategorii uczniowie

    Nazwisko i Imię

    Szkoła

    Wynik

    Miejsce

    Adrian
    Podkoński kl. VI

    SP 40

    21.5

    2

           

    Oliwier
    Majowski kl. V

    SP 40

    21

    3


    Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy:
    I miejsce - klocki drewniane (100 elementów) z EkoPaki
    II miejsce - drewniana gra zręcznościowa
    III miejsce - kredki + megakolorowanka "Las" - 3 arkusze

2014/2015

  • Oliwia Rękawiecka kl. IV – I miejsce w poleskich eliminacjach konkursu recytatorskiego dla dzieci „Świerszczykowe Wierszyki”
     
  • Julia Woźniak kl. IV – II miejsce w poleskich eliminacjach konkursu recytatorskiego dla dzieci „Świerszczykowe Wierszyki”
     
  • Cyryl Bilski kl. VI - I miejsce w Międzyszkolnym konkursie wiedzy historycznej pt. „Żołnierze Wyklęci”, wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”, finalista Wojewódzkiego XII Ogólnołódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki, „Z Pitagorasem na Ty”, III miejsce w Ogólnołódzkim konkursie fotograficznym o tematyce ekologicznej „Ginące piękno”.
     
  • Aleksandra Durka kl. VI – finalistka Ogólnołódzkiego konkursu przyrodniczego, wyróżnienie w konkursie historyczno – plastycznym „Wielkie wydarzenia historyczne”
     
  • Kamil Rendecki kl. VI - IV miejsce w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego
     
  • Zespół klasy VI - Alan Szulc, Kamil Rendecki, Maks Turek  - II miejsce w zawodach zapaśniczych „Młodzi zapaśnicy na maty”, II miejsce w międzyszkolnych zawodach „W dwa ognie”III miejsce w zawodach unihokeja
     
  • Kinga Gawrońska kl. I - I miejsce w II turnieju o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego w karate tradycyjnym
     
  • Zespół wokalny  „Nutki ” – wyróżnienie w konkursie muzycznym „Zakazane piosenki”.
     
  • Zespół kl. III - Lena Strumyk, Justyna Jóźwiak, Piotr Dutkiewicz, Zuzanna Ożóg - III miejsce w międzyszkolnym konkursie  „Łódź – ja i moja Ojczyzna”
     
  • Drużyna szkoły- Kinga Gawrońska, Igor Gawroński, Anna Szubert, Oliwia Malinowska-Kowalska, Zuzanna Wielgosz, Jagoda Gierlich, Piotr Dutkiewicz i Justyna Jóźwiak-  finaliści Ogólnołódzkiego Konkursu – „Ele-mele, umiem wiele”.

2013/2014

  • Igor Gawroński kl. I  - II miejsce w  VIII edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego związanego ze Św. Franciszkiem z Asyżu
     
  • Oliwia Rękawiecka kl. II – I miejsce w konkursie recytatorskim „Wiersze mojego dzieciństwa”
     
  • Natalia Wosek kl.IV – I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Palma Wielkanocna
     
  • Cyryl Bilski, Tomasz Muszyński kl. V – II miejsce w I Łódzkim Międzyszkolnym Konkursie „Szanuj energię – odnawialne źródła energii i jej racjonalne wykorzystanie.”
     
  • Cyryl Bilski kl. V -  II miejsce w VIII edycji międzyszkolnego konkursu literackiego związanego ze Św. Franciszkiem z Asyżu
     
  • Aleksandra Durka, Cyryl Bilski, Tomasz Muszyński kl. V – III miejsce w Ogólnołódzkim Konkursie Matematycznym „Zwiedzaj, Analizuj, Obliczaj”
     
  • IV miejsce w zawodach sportowych „Wyścigi na wesoło” dla Szkół Promujących Zdrowie
     
  • II miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w dzielnicy Łódź-Polesie w klasyfikacji drużynowej „Mali siłacze na maty”

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Durka, Tomasz Muszyński w konkursie historyczno-plastycznym „Wielkie postacie historii”
     
  • Cyryl Bilski w konkursie plastycznym na projekt plakatu XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina
     
  • Cyryl Bilski w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

 

2012/2013

  • Vanessa Szczerbiec z kl. III  Mistrz kaligrafii w międzyszkolnym konkursie  kaligrafii
     
  • Tomasz Smakowski kl. V I miejsce w Łodzi w realizacji programu edukacyjnego „Na tropie CD”
     
  • Tomasz Smakowski kl. V III Miejsce w ogólnołódzkim konkursie historycznym „Życie codzienne w starożytności”
     
  • Cyryl Bilski kl. IV  I miejsce w Międzyszkolnym konkursie wielkanocnym (origami)
     
  • Aleksandra Durka kl. IV I miejsce w konkursie plastycznym „Oderwani od rzeczywistości”
     
  • Cyryl Bilski kl. IV II miejsce w konkursie plastycznym „Oderwani od rzeczywistości”
     
  • Agata Siniarska kl. IV III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wielkanocnym
     
  • Agnieszka Sicińska kl. IV III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wielkanocnym
     
  • Maksym Turek kl. IV III miejsce w konkursie plastycznym „Oderwani od rzeczywistości”
     
  • Oliwia Rękawiecka z kl. II II miejsce wśród uczniów klas drugich w Międzyszkolnym  Konkursie Krasomówczym „Pleciuga”
     
  • Wyróżnienie w Wielkim Finale  konkursu recytatorskiego „ Wiersze mojego dzieciństwa” dla Julii Woźniakkl.II.
     
  • Tutuł „ Arcymistrza Kaligrafii” wśród uczniów klas drugich w Międzyszkolnym Konkursie Kaligrafii zdobyła Zuzanna Wasilewska kl. II.
     
  • III miejsce w kategorii zespołów z prezentacją „Lokomotywa” w Ogólnołódzkim Konkursie Recytatorskim  „Ptasie radio” zdobył zespół kl. II w składzie Oliwia Rękawiecka , Zuzanna Wasilewska , Paulina Gołębiowska i Łukasz Gołębiowski
     
  • II miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Oderwani od rzeczywistości” – Michał Skunka
     
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Oderwani od rzeczywistości” -Patrycja Kędzierska i Hubert Michalak kl. II.

 

 

2011/2012

  • Sebastian Jerzykowski – kl. VI. III miejsce w międzyszkolnym konkursie – „Baśnie Braci Grim”
     
  • Vanessa Szczerbiec – kl. II. II miejsce w międzyszkolnym konkursie – „Pleciuga” Baśnie, bajki, bajeczki
     
  • Oliwia Rękawiecka kl. II - I miejsce w międzyszkolnym konkursie – „Pleciuga” Baśnie, bajki, bajeczki
     
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie – „Pleciuga” Baśnie, bajki, bajeczki – Dorota Stepuch – kl. III.
     
  • Aleksandra Durka kl. III Wyróżnienie w IX ogólno łódzkim konkursie „Mistrz ortografii” klas trzecich
     
  • Kamil Florczak kl. VI - II miejsce w międzyszkolnym konkursie „Moja Kartka Swiąteczna – Bożonaredzeniowa”
     
  • Tomasz Smakowski kl. IV - Wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Poezja z humorem”
     
  • III miejsce w eliminacjach rejonowych IX Ogólnołódzkiego Konkursu „Ele-mele, umiem wiele”
     
  • Eryk Wierzejski,Marcin Bąk,Oliwia Krakowska - I miejsce w wojewódzkim konkursie „Wiedza o lesie” – Klasa V
     
  • Oliwia Rękawiecka. Wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Wiersze mojego dzieciństwa”
     
  • Wyróżnienie w I przeglądzie Szkół Promujących Zdrowie

 

2010/2011

  • Magdalena Wożniak – kl. VI – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym Piękno Łodzi i regionu łódzkiego- pałace, wille, kamienice”.
     
  • Wiktoria Trzepałkowska  – kl. III –„ Król żonglerki” podczas II – go Festiwalu Piłkarskiego Elty Łódź organizator Elta Łódź
     
  • Edgar Kowalczyk kl. VI – wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek – organizator Wyższa Szkoła Muzyczna I stopnia
     
  • Emilia Frelichowska -  kl.VI -   I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym organizowanym wspólnie z Muzeum Archeologicznym w Łodzi „Chrześcijańskie korzenie Europy”- organizator SP 40
     
  • Julia Michalak  – kl. VI -  wyróżnienie w  Międzyszkolnym Konkursie Historycznym organizowanym wspólnie z Muzeum Archeologicznym w Łodzi „Chrześcijańskie korzenie Europy”- organizator SP 40
     
  • Sebastian Jerzykowski – wyróżnienie – w Międzyszkolnym Konkursie Literackim –„Czy to bajka czy nie bajka?” – organizator SP 65
     
  • Damian Dulik – kl. V – II miejsce w realizacji Programu Edukacyjnego, „Na tropie CD” w Łodzi
     
  • Przemysław Krakowski – kl. II – III miejsce w realizacji Programu Edukacyjnego „Na tropie CD” w Łodzi
     
  • Eryk Wierzejski kl. IV – wyróżnienie – „w Międzyszkolnym Konkursie  Fotograficznym – Fotografujemy nasze miasto”  organizator SP 1
     
  • Nina Janikowska kl. III – III miejsce – „Łamigłówki mądrej główki”- ”- organizowanym przez ŁCDNIKP.
     
  • SP 40 – III miejsce w III edycji Konkursu Szaradziarskiego „Łamigłówki Mądrej główki”- organizowanym przez ŁCDNIKP.
     
  • Nina Janikowska kl. III – Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny”.
  • SP 40- II miejsce w Ogólnołódzkim  Konkursie  Wiedzy o Krajach Europy „Europotyczki 2011”.- SP 24

2009/2010

  • Weronika Sobańska – 3 miejsce w finale ogólnołódzkiego konkursu matematycznego dla klas 6 „Z Pitagorasem na Ty”
     
  • Hania Michalak i Małgosia Markiewicz -wyróżnienie  w XII Międzyszkolnym
    Ekologicznym Konkursie Plastycznym „Zdrowie i środowisko”.
     
  • Łukasz Grala – wyróżnienie w finale VIII Mistrzostw w Szybkim Czytaniu.
     
  • Dyplom dla SP 40 za udział w IV edycji programu edukacyjnego zbiórki nakrętek od butelek z tworzyw sztucznych.
     
  • Olgierd Rakoczy – nagroda specjalna w VI Konkursie Plastycznym o Ojcu Świętym Janie Pawle II „Od Lolka bramkarza do Jana Pawła II”.
     
  • Julia Michalak kl. IV – II miejsce – „Zagrożenia cywilizacyjne w oczach dziecka” organizator Urząd Miasta Łodzi i SP 34
     
  • Reprezentacja szkoły Jakub Fornalski, Kamil Skrok, Krystyna Kaczmarek – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym klas V organizator SP 179
     
  • Klara Bujak – kl. VI – I miejsce w Programie edukacyjnym „Zakręcone miesiące”.
    .

2008/2009

 

  • Dyplom dla SP 40 za udział dla Betlejem (Festiwal jasełek)
     
  • Natalia Gołda- finalistka etapu miejskiego V Łódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych
     
  • Tomasz Smakowski – finalista etapu miejskiego V Łódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych
     
  • Magdalena Woźniak – finalistka etapu miejskiego V Łódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych
     
  • Hanna Michalak- wyróżnienie w V Łódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

 

2007/2008

 

  • Szymon Wroński – wyróżnienie w VI Mistrzostwach w Szybkim Czytaniu
     
  • Jakub Fornalski – wyróżnienie w VI Mistrzostwach w Szybkim Czytaniu
     
  • Edyta Wojdeł – wyróżnienie w VI Mistrzostwach w Szybkim Czytaniu
     
  • Weronika Sobańska – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zadbaj o swoje płuca”
     
  • Remigiusz Kaczmarek, Mateusz Dudkiewicz, Michał Dudkiewicz – I miejsce drużynowo w III Turnieju Integracyjnym Osiedla im. M. Mireckiego w szachach P-10
     
  • Klara Bujak – III miejsce w kategorii Szkoły Podstawowe kl. IV-VI w IV edycji programu edukacyjnego zbiórki nakrętek od butelek z tworzyw sztucznych
     
  • Monika Langner – II miejsce w „Konkursie poezji śpiewanej”

 

2006/2007

 

  • Remigiusz Kaczmarek – I miejsce w I Turnieju Integracyjnym Osiedla im. J. Montwiłła Mireckiego w szachach P-10
     
  • Remigiusz Kaczmarek – I miejsce w Turnieju Rodzinnym Szachowym o Puchar Wiceministra Edukacji Narodowej Mirosława Orzechowskiego
     
  • Igor Kociński – I miejsce w wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Człowiek – Sługa Tłumacz Przyrody”
     
  • Julka Kumańska – I miejsce w konkursie czytelniczym „Książki – to lubię!”
     
  • Monika Langner – II miejsce w konkursie czytelniczym „Książki – to lubię!”
     
  • Dominika Szczerbiec – III miejsce w konkursie czytelniczym „Książki – to lubię!”
     
  • Klaudia Jeleń – II miejsce w etapie powiatowym konkursu plastycznego „Zęby myj – radośnie żyj”
     
  • Igor Kociński – III miejsce w X Międzyszkolnym Ekologicznym Konkursie Plastycznym „Podwodny Świat”
     
  • Remigiusz Kaczmarek – wyróżnienie w Konkursie Wiedzy Biblijnej nt. Ewangelii św.  Łukasza
     
  • Krzysztof Ciszewski – I miejsce w etapie dzielnicowym Konkursu Recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”
     
  • Patrycja Bernacka – I miejsce w Turnieju Pierwszego Kroku Golfowego organizowanego przez Szkołę Golfa A&A
     
  • Marek Kijewski – I miejsce w konkursie historyczno-plastycznym „Wojna Trojańska”

 

2005/2006

 

  • Krystyna Kaczmarek – I miejsce w konkursie plastycznym „Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka ma 80 lat. Zaprojektuj stempel lub logo z tej okazji.” Kat. kl. I-III
     
  • Igor Kociński – II miejsce w konkursie plastycznym „Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka ma 80 lat. Zaprojektuj stempel lub logo z tej okazji.” Kat. kl. I-III
     
  • Klara Bujak – II miejsce w Łódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych
     
  • Klara Bujak, Konrad Chwaściński, Jakub Fornalski – III miejsce w I Ogólnołódzkim Konkursie Wiedzy Przyrodniczej „Małe i duże zwierzęta leśne”
     
  • Damian Henc – I miejsce w konkursie plastycznym pt. „Entliczek-pentliczek malowany portret”
     
  • Anna Zebrak – I miejsce w konkursie plastycznym pt. „Non Omnis Moriar”
     
  • Marek Kijewski – II miejsce w konkursie historyczno-plastycznym „Na Zamku Średniowiecznym”
     
  • Krzysztof Ruciński – III miejsce w konkursie historyczno-plastycznym „Na Zamku Średniowiecznym”
     
  • Krzysztof Ciszewski – I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Poezji Religijnej