Szkoła Podstawowa nr 3
im. 25 Kaliskiej Dywizji Piechoty
w Łęczycy

Mistrzowski występ reprezentacji chłopców

Na obiekcie sportowym przy SP 3 zostały rozegrane mistrzostwa powiatu łęczyckiego w piłce nożnej kategorii chłopców z rocznika 2006 i młodsi. W turnieju wystartowało pięć zespołów, zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja o miejsca toczyła się w strugach deszczu do ostatniego spotkania.
Najlepszym zespołem, który zdobył 21 goli i nie stracił ani jednej bramki została reprezentacja „Trójki”. Druga lokata to zasługa dobrej gry reprezentantów SP w Świnicach Warckich, miejsce trzecie zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy, z czwartą lokatą zawody zakończyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Górze Św. Małgorzaty, natomiast miejsce piąte zajęła Szkoła Podstawowa w Czernikowie. W półfinale wojewódzkim, który zostanie rozegrany w Poddębicach powiat łęczycki będą reprezentować chłopcy z naszej szkoły.

Reprezentacja SP 3 wystąpiła w składzie: Alan Czekalski, Alan Marczak, Miłosz Frontczak, Olaf Grzelak, Gabriel Łukasiewicz, Krystian Nowak, Patryk Olczyk, Mateusz Nowicki, Dawid Rojek, Rafał Bartczak. Trenerem zwycięskiej drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego pan Arkadiusz Kozajda.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!