Szkoła Podstawowa nr 3
im. 25 Kaliskiej Dywizji Piechoty
w Łęczycy

Biblioteka

Biblioteka szkolna służy uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Z księgozbioru mogą korzystać także rodzice, którym polecamy ciekawe książki z zakresu: wychowania, terapii pedagogicznej, dysleksji itd.

Biblioteka jest miejscem, w którym możemy korzystać z czytelni oraz wypożyczyć książki. Wypożyczyć, to znaczy zabrać je do domu, przeczytać i zwrócić do biblioteki. Czytelnicy mogą wypożyczać książki w godzinach 8.00 - 14.00 według harmonogramu:

Dzień tygodnia Klasy
Poniedziałek IIa, IIb, IIc, IIIa
Wtorek IVa, IVb, IVc, IVd
Środa                                 Dzień bez wypożyczeń
Czwartek Va, Vb, Vc, VIa, VIb, VIs
Piątek VIIa, VIIb, VIIc, VIIIa, VIIIb, VIIIs

Świąteczny kiermasz w bibliotece

21-12-2018
Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by obdarować książką dzieci, najbliższych i znajomych. Dlatego też w dniach 19 – 21 grudnia w bibliotece szkolnej zorganizowany (...)

Dzień Pluszowego Misia

27-11-2018
miniaturka dzie-pluszowego-misia
26 listopada 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko z klas I - III przybyło do szkoły ze swoim przyjacielem – Pluszowym Misiem. (...)

Konkurs "Mój ulubiony Słodziak"

22-10-2018
Na konkurs plastyczny „Mój ulubiony Słodziak” wpłynęło wiele ciekawych prac. Jury oceniało przede wszystkim estetykę, staranność wykonania prac oraz pomysłowość (...)

Dzień Głośnego Czytania ze Słodziakami

16-10-2018
miniaturka dzie-glosnego-czytania-ze-slodziakami
8 października 2018 roku  w naszej bibliotece rozpoczęły się obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. W tym roku połączony on był z konkursem zorganizowanym prze (...)