Szkoła Podstawowa nr 3
im. 25 Kaliskiej Dywizji Piechoty
w Łęczycy

Wydarzenia

W świątecznym nastroju...

14-12-2018
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który kojarzy się z szczęściem i radością. Dzieci na pierwszą gwiazdkę czekają z dużą niecierpliwością. By czas oczekiwania był pr (...)

Piernikowe szaleństwo w klasie IV c

14-12-2018
miniaturka piernikowe-szalestwo-w-klasie-iv-c
Szkolna stołówka zamieniła się w piernikową manufakturę. Uczniowie klasy IV c wzięli udział w zajęciach, które zorganizowała pani Katarzyna Ratajczyk – Rusek. D (...)

Sukcesy w Powiatowym Konkursie Fotograficznym

13-12-2018
13 grudnia 2018 roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Moja Mała Ojczyzna – Miejsca pamięci i walk o Niepod (...)

Życzenia świąteczne po angielsku

12-12-2018
Brytyjczycy uwielbiają wysyłać i otrzymywać kartki oraz pocztówki niezależnie od okazji. Bożonarodzeniowy okres świąteczny jest jednak bardzo wyjątkowy i zamienia się w istn (...)

Skoki i salta w Saltosie

10-12-2018
Klasy Va i VIIa przedłużyły mikołajkową zabawę w łódzkim parku trampolin "Saltos". W tym miejscu pełnym dobrej i zdrowej rozrywki  czas płynął niezwykle szybko. Moment (...)

XIV Rajd Mikołajkowy

08-12-2018
PTTK organizuje rajdy o każdej porze roku, ale to właśnie rajd mikołajkowy cieszy się największą popularnością wśród miłośników turystyki pieszej. I nie ma znaczenia, (...)

Mikołajki w Manufakturze Czekolady

05-12-2018
Mikołajkowym prezentem dla klas drugich był wyjazd do Manufaktury Czekolady w Łodzi. Dzięki filmowi edukacyjnemu dzieci poznały proces powstawania prawdziwej czekolady od ziarenka (...)

Sportowe Mikołajki

05-12-2018
Sportowe Mikołajki w naszej szkole to coroczna zabawa w której biorą udział uczniowie bawiąc się na sportowo w turniejach, zabawach  konkursach. Tegoroczne sportowe zm (...)

Lekcja biologii z gościnnym udziałem dietetyka

04-12-2018
Uczniowie klas siódmych na lekcjach biologii  znaczną część czasu poświęcają na poznanie budowy i funkcjonowania organizmu ludzkiego. Ważnym elementem zajęć jest profil (...)