link do bip

Sukcesy naszych uczniów

w konkursach międzyszkolnych i zawodach sportowych

w roku szkolnym 2017/2018



Teatr bez Suflera zdobył Złotą Wenę - I miejsce - w konkursie teatralnym w kategorii kl. 0-3 organizowanym przez MDK "Muranów" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/18.


Zosia Gil z kl. 3a zdobyła specjalne wyróżnienie w konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka.

 


Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "Leon"

  • Tomasz Ziąbkowski kl.3d - 4 miejsce
  • Agata Roszak   kl.3a - 5 miejsce
  • Zuzanna Smagieł kl.3d - 8 miejsce
  • Kuba Pawelski kl.3d - 8miejsce
  • Lena Sokołowska kl.3a -   10 miejsce


Julia Bramowicz z kl. 7b zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Historycznej dla Szkół Gimnazjalnych.

(Lista zakwalifikowanych z Okręgu Warszawa I)

 


WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO

w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/18

  • w kategorii klas 0-3:

ZŁOTA WENA (I miejsce) – Patrycja Dunovska kl.3a

SREBRNA WENA (II miejsce) – Zofia Gil kl.3a

Wyróżnienia:

Zuzanna Smagieł kl.3d, Lena Sokołowska kl.3a, Mila Wandzel kl.3b, Michalina Sudolska-Bytof kl.2b

  • w kategorii klas 4-7:

ZŁOTA WENA (I miejsce) – Sylwia Gil kl.6a

BRĄZOWA WENA (III miejsce) – Mikołaj Ulikowski kl.7b

 


10.10.2017 wzięliśmy udział w rozgrywkach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej. Spośród wszystkich szkół podstawowych w dzielnicy Śródmieście dziewczęta z naszej szkoły zajęły 2 miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Marysia Gałczyńska, Sylwia Gil, Julia Mikuła, Gabrysia Sudolska-Bytof, Victoria Wandel, Maja Wojtczak, Ala Żak, Sonia Chojnowska, Zuzia Szymaniak, Natalia Woźniak, Kamila Rosłaniec.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

 




ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

Pola Fert uczennica klasy III b zdobyła 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego LEON.

Gratulujemy!


Julia Bramowicz uczennica klasy VI b zdobyła III miejsce w XVII edycji warszawskiego konkursu plastycznego - Konkurs Twórczości Dziecięcej pt. Dzieci książęta uczuć, poeci, myśliciele.

 


Wyniki konkursu języka angielskiego MEMORY MASTER dla klas 4-6:

Klasy VI:

Laureat III miejsce - Mikołaj Ulikowski kl.6b

WYRÓŻNIENIA: Zuzanna Szymaniak kl.6a, Sarah van Doorn kl.6a,

Zuzanna Stępniak kl.6b, Sonia Szyc-Michalak kl.6b

Klasy V:

Laureat III miejsce - Klara Sawicka i Jakub Mikuła kl.5b

WYRÓŻNIENIA: Franciszek Karaszewski kl.5a , Julia Mikuła kl.5a, Franciszek Dukat kl.5a,

Nicole Nowak kl.5b, Piotr Owiecki kl.5b, Sonia Zelwak kl.5b

Klasy IV

Laureat II miejsce: Tadeusz Baron von Kleist kl.4b, Jakub Siereński kl.4b,

Nina Grodzka kl.4b, Aleksander Hartman kl.4a

Laureat III miejsce: Stanisław Pogorzelski kl.4b, Magdalena Matysiak kl.4b,

Filip Kośnik kl.4a, Wojciech Wojtaś kl.4a, Igor Krawczyk kl.4b

WYRÓŻNIENIA: Zuzanna Poniatowska kl.4a i Wiktoria Watras kl.4b

Gratulujemy!


Uczennica klasy III b Pola Fert uzyskała dyplom laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUSEK zajmując XIII miejsce w kraju.



LAUREACI Warszawskiego Konkursu Matematyczno Informatycznego "Multimedialna Matematyka" (zasięg wojewódzki):

Jakub Chmielewski (kl.6b) - I miejsce w kategorii klas 6

Patrycja Smagieł (kl.5b) - II miejsce w kategorii klas 5

Gratulacje :)



Pola Fert uczennica klasy III b zdobyła 7 miejsce w finale Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego.


Justyna Kania (kl.6a) i Piotr Bielski (kl.6b) zdobyli WYRÓŻNIENIA w półfinałach XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Geologiczne Barwy Ziemi".



Wynik BARDZO DOBRY w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny uzyskał Jakub Siereński kl.4b

WYRÓŻNIENIA:   Stanisław Sawicki kl.5a,

Wojciech Maciołek kl.4c, Szymon  Gołębiewski kl.4b, Franciszek Jaworski kl.3a,

kl.2d: Tymon Kwaśny, Tomasz Ziąbkowski, Kuba Pawelski, Kaja Strzemińska.


Do II etapu Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali sie uczniowie klasy 3b - Pola Fert i Jeremiasz Radziejowski.

Do FINAŁU zakwalifikowała się - Pola Fert


Klara Sawicka - uczennica klasy V b zdobyła WYRÓŻNIENIE w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. : Dama nie tylko z łasiczką".

28.04.2017 - Justyna Kania i Anna Kuczawska z klasy 6a są finalistkami Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego. Gratulacje!


Sonia Szyc Michalak zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

"Piosenka bez granic". Gratulujemy!


Uczennice klasy 6a Justyna Kania i Anna Kuczawska zakwalifikowały się

do III etapu Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego z następującymi wynikami:

Justyna Kania 95% , Anna Kuczawska 99%

Gratulujemy!


Wyróżnienie dla Oliwiera Żery z klasy 2c w konkursie plastycznym ,,Do czego MORZE służyć może" organizowanym przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.


17.01.2017 - Do II etapu Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej "Piosenka bez Granic"

zakwalifikowała się Sonia Szyc Michalak (jako solistka).

Gratulujemy!


Krzysztof Zajdler z klasy 1b zdobył I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym pt. "Świąteczne drzewko" Gratulujemy!


Zuzanna Stępniak z klasy 6b zdobyła I miejsce a Maciej Sidorowicz z klasy 4a zdobył II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-technicznym pt. "Anioły i Aniołki Bożonarodzeniowe". Gratulujemy!


Do II etapu Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego zakwalifikowały się:  Justyna Kania i Anna Kuczawska.

5.12.2016 - Do II etapu Warszawskiej Olimpiady z Języka Angielskiego zakwalifikowali się: 
Jakub Mikuła kl. 5b
Justyna Kania kl.6a
Anna Kuczawska kl.6a
Zuzanna Szymaniak kl.6a
Angelika Śliwińska kl.6a

1.12.2016 - Reprezentacja naszej szkoły w Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży

zdobyła  Wicemistrzostwo w Koszykówce Chłopców

 


W ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2016/2017:

ZŁOTA WENA - I miejsce w konkursie literackim (kl.4-6)-  Zosia Wiktorowicz

SREBRNA WENA - II miejsce w konkursie recytatorskim (kl.4-6) - Sylwia Gil

Wyróżnienia: Mikołaj Ulikowski, Justyna Kania

Podziękowania: Lidia Cygan, Natalia Woźniak

kl.1 - 3

Wyróżnienia: Zofia Gil, Jeremiasz Radziejowski

Podziękowania: Patrycja Dunowska, Lena Maciejuk

BRĄZOWA WENA - III miejsce w konkursie plastycznym (kl.1-3) - Jakub Stefański

kl.4-6

Wyróżnienie: Justyna Kania

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


13.10.2016 - WICEMISTRZOSTWO w Piłce Ręcznej Chłopców w Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Gratulujemy!

 



w roku szkolnym 2015/2016

 

Warszawski Konkurs Matematyczno Informatyczny "Multimedialna Matematyka"

II miejsce - Karolina Pawlik kl.6c

wyróżnienia: Kinga Kuciara kl.6c, Antoni Kingston kl.6c


Uczniowie klas trzecich zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego LEON uzyskując następujące wyniki w kraju:
Wojciech Maciołek kl. 3c - miejsce 4
Mikołaj Grzesiak kl. 3c - miejsce 4

Tadeusz von Kleist kl. 3b - miejsce 4

Wojciech Wojtaś kl. 3a - miejsce 7
Julia Zwolińska kl. 3a - miejsce 7

Zuzanna Poniatowska kl. 3a - miejsce 7

Filip Kosnik kl. 3a - miejsce 8


W Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z języka angielskiego dla uczniów klas trzecich laureatką została Julia Zwolińska uczennica klasy 3a uzyskując XV miejsce w kraju.


Jakub Siereński uczeń kl. 3b zajął IV miejsceWarszawskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych m. st. Warszawy.


WyróżnieniaMiędzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny w kategorii MALUCH otrzymali : Jakub Siereńskikl.3b, Aleksander Hartman kl.3a, Roch Respondek kl.3b i Igor Krawczyk kl.3b


III miejsce w warszawskim konkursie plastycznym "Martwa natura z książką" w kategorii kl. 4-6 zdobyła Maja Czerwińska kl. 6a


W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Fox wynik bardzo dobry otrzymali Maja Czerwińska kl. 6a i Piotr Gałczyński kl. 6c, a wynik dobry Mateusz Martewicz kl.6b, Igor Popławski kl.6b i Maja Żurawska kl.6b


W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Leon uczniowie klas 4-6 uzyskali następujące wyniki w kraju: Anna Kuczawska kl.5a - miejsce 4; Justyna Kania kl.5a i Antoni Kingston kl.6c - miejsce 5; Mateusz Martewicz kl.6b i Piotr Gałczyński kl.6c miejsce 6; Marek Barczyński kl.6a miejsce 7; Maja Czerwińska kl.6a miejsce 8; Ian Makar kl.5b i Maja Żurawska kl.6b miejsce 9


Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z języka angielskiego.

Laureatami zostali następujący uczniowie: Anna Kuczawska kl.5a, Karolina Pawlik kl.6c, Piotr Galczyński kl.6c, Maja Czerwińska kl.6a. Gratulujemy!!!


Jakub Siereński uczeń kl.3b zajął III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym  dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych m.st.Warszawy "Z ortografią za pan brat" oraz III miejsce w Warszawskim Konkursie Matematycznym "Wzorowy matematyk"


17 maja odbyło się uroczyste podsumowanie VII Dzielnicowego Konkursu Plastycznego o tematyce ekologicznej pt. "Coś z niczego-zwierzęta". Laureatami konkursu zostali:

w kategorii kl.1

III miejsce - Igor Siedelnik

wyróżnienie - Aurelia Orłowska Szczepaniak

w kategorii kl.2

II miejsce - Halina Budziszewska

w kategorii kl.3

III miejsce - Roch Respondek


Teatr Niewielki zajął III miejsce podczas XXI Zamkowych Spotkań Teatralnych w Szydłowcu.


W czwartek 28 kwietnia 2016r. w siedzibie IV Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Sołtyka odbył się finał III edycji konkursu "Ze Strażą Miejską Bezpiecznie". I miejsce zdobyli uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Stępniak kl.5b oraz Piotr Bielski kl.5b. Gratulujemy!

http://www.strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/pozostale/5203-28-04-2016-uroczysty-final-konkursu-ze-straza-miejska-bezpiecznie-gratulujemy-finalistom.html

http://radiokolor.pl/wiadomosc/5151/znamy-laureatow-konkursu-ze-straza-miejska-bezpiecznie-/


Teatr Qpa Śmiechó zdobył Brązową Wenę na Śródmiejskim Festiwalu Młodych Talentów "Uwierz w siebie i pokaż co potrafisz"


Teatr Niewielki zajął I miejsce w konkursie teatralnym XV Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "Asteriada"


Zespół "Luz na Trzy Czwarte" zdobył wyróżnienie w konkursie tanecznym organizowanym przez MDK "Łazienkowska" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2015/2016


Teatr bez Suflera zdobył Srebrną Wenę w konkursie małych form teatralnych organizowanym przez MDK "Muranów" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2015/2016


Serdecznie gratulujemy i z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły Zuzanna Stępniak kl.5b Piotr Bielski kl.5b zdobyli po teście konkursowym największą ilość punktów i będą reprezentowali 21.04.2016r. dzielnicę Śródmieście w III etapie konkursu „Ze Strażą Miejską Bezpiecznie”


Daniel Lipszyc z klasy 6c jest finalistą Warszawskiej Olimpiady z Języka Angielskiego dla klas V-VI. Finał Olimpiady  odbędzie się 05 maja 2016 roku. Gratulujemy!


Do II etapu Warszawskiej Olimpiady z Języka Angielskiego dla klas V-VI zakwalifikowali się następujący uczniowie:


Piotr Gałczyński kl.6c
Antoni Kingston kl.6c
Daniel Lipszyc kl.6c
Dawid Respondek kl.6a


II etap odbędzie się 23 lutego 2016 r.
Gratulujemy!


1 grudnia 2015r.odbył się Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Memory Master" dla uczniów klas 6.

Laureatami konkuru zostali:

Zofia Pniewska kl.6b - laureat III stopnia

Mateusz Martewicz kl.6b - laureat III stopnia

Antoni Wołodko kl.6b - laureat III stopnia

Joanna Lange-Szuper kl.6c - laureat III stopnia

Krzysztof Michalski kl.6c - wyróżnienie

Dawid Respondek kl.6a - wyróżnienie

Gratulujemy!


Roch Respondek uczeń kl.3b zdobył II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Bożonarodzeniowy pt. "Świąteczne cuda z masy solnej"


W Warszawskim Konkursie Plastyczno-Technicznym Anioł Bożonarodzeniowy uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące nagrody:

w kategorii klas 0-1:

III miejsce Antek Zalecki z klasy Ib

wyróżnienie Maja Michalkiewicz z klasy 0

w kategorii klas 2-3

wyróżnienie Marta Bogdańska z klasy IIIa


W dniach 03-04.11.2015r. nasi uczniowie brali udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez MDK "Muranów" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2015/2016, przebiegającego pod hasłem "Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz".

W kategorii klas 1-3

Złota Wena - Patrycja Dunowska, kl. 1a
Brązowa Wena - Franciszek Gryguć, kl. 2a
wyróżnienie - Lena Maciejuk, kl. 1b
specjalne podziękowania dla Katarzyny Jopek, kl. 2a, Barbary Szczepańskiej, kl. 2a

W kategorii klas 4-6
wyróżnienie - Zuzanna Stępniak, kl. 5b
specjalne podziękowania dla Sylwii Gil, kl. 4a, Patrycji Smagieł, kl. 4b, Natalii Woźniak, kl. 5a


Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!




 

Rok szkolny 2014/2015

 

  • Wyróżnienie w półfinałach ogólnopolskiego konkursu geologicznego
  • III miejsce i wyróżnienie w Warszawskim Konkursie Matematyczno - Informatycznym "Multimedialna Matematyka"
  • Teatr Niewielki został laureatem Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych "Teatralia 2015" w kategorii szkół podstawowych organizowanego przez Bielański Ośrodek Kultury
  • I miejsce w I Dzielnicowym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Mały Mistrz"
  • Wicemistrzostwo Śródmieścia w piłce nożnej dziewcząt
  • Teatr Niewielki zajął II miejsce w konkursie teatralnym "Melpomena w szkolnej ławce" organizowanym przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej w ramach Wiosennych Konfrontacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży (teatr otrzymał nominację do Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "HECA 2015")
  • Wyróżnienie w konkursie teatralnym XIV Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "Asteriada"
  • Złota Wena dla teatru klas 4-6 "Teatr Niewielki" w konkursie małych form teatralnych organizowanym przez MDK "Muranów" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów
  • Złota Wena dla teatru klas 1-3 "Teatr bez Suflera" w konkursie małych form teatralnych organizowanym przez MDK "Muranów" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów
  • Srebra Wena w konkursie tanecznym "Skarby musicali" organizowanym przez MDK "Łazienkowska" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów
  • wyróżnienie w śródmiejskich eliminacjach konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka"
  • III miejsce w międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej "Piosenka bez granic"
  • Złota Wena - I miejsce (w kategorii kl.1-3) i wyróżnienie (w kategorii kl.4-6) w konkursie recytatorskim organizowanym przez MDK "Muranów" w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów
  • I miejsce w V Śródmiejskim Dniu Zdrowego Żywienia
  • III miejsce w Dzielnicowym Turnieju Mini Piłki Ręcznej dziewcząt klas 5-6                                                        
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla szkół podstawowych "Moje spotkanie nad morzem" organizowanym przez wydawnictwo "Nasza Księgarnia".

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, Szkoła Podstawowa nr 34 w Warszawie
ul. L. Kruczkowskiego 12b | 00-380 Warszawa | tel/fax: 22/827 87 25 | e-mail: sp34@op.pl