Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim

  • Służewska Ewa

Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim

  • Sobczyk Alina
  • Wiórkowska Ewa

Nauczyciele

 

  1. Adamska Elżbieta - edukacja przedszkolna, edukacja wczesnoszkolna
  2. Baryś Małgorzata - wychowawca świetlicy
  3. Basiński Rafał - fizyka, matematyka, informatyka
  4. Bednarska Barbara - edukacja wczesnoszkolna
  5. Biniek Ewelina - wychowawca świetlicy, edukacja wczesnoszkolna
  6. Bloch Dorota - edukacja wczesnoszkolna
  7. Brzostowicz Rafał - wychowanie fizyczne
  8. Burchard Barbara - edukacja wczesnoszkolna
  9. Chojnacka Jolanta - edukacja wczesnoszkolna, informatyka
  10. Chruściel Piotr - przyroda, biologia, WDŻ
  11. Ciszewska Anna - wychowanie fizyczne
  12. Ćwiek Krzysztof – edukacja dla bezpieczeństwa
  13. Daczyńska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna
  14. Dębiec Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
  15. Druszcz Gabriel - technika, wychowawca świetlicy
  16. Fryczek Tamara - język angielski
  17. Gawarzyńska Maja – informatyka

  18. Gawarzyńska Wioletta - nauczyciel współorganizujący
  19. Gąsecka Marta - nauczyciel współorganizujący
  20. Gebler Katarzyna - matematyka
  21. Główczyńska Małgorzata – język polski

  22. Golenia Emilia - edukacja wczesnoszkolna
  23. Gońda Aldona – język niemiecki
  24. Góra Karina - muzyka
  25. Harasimowicz Ewelina - przyroda, chemia, biologia
  26. Ignaszczyk Marta – nauczyciel współorganizujący
  27. Jach Agnieszka - religia
  28. Janiak Wioletta – logopeda

  29. Janik Anna - wychowanie fizyczne
  30. Jaśkiewicz Jolanta – chemia

  31. Jędrychowicz Mariusz - język angielski
  32. Jop Katarzyna - nauczyciel współorganizujący
  33. Kaczuba Agata - matematyka
  34. Kamiński Sławomir - wychowanie fizyczne
  35. Keler Dariusz - wychowanie fizyczne
  36. Keler Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, logopeda
  37. Kleszcz Krzysztof - geografia
  38. Kowalczyk Sylwia - język angielski
  39. Kowczur Danuta - wychowanie fizyczne
  40. Krawczyk Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, historia
  41. Krych Małgorzata - matematyka - metodyk
  42. Lasek Ewa - bibiotekarz
  43. Latoszek Ewa - informatyka, matematyka
  44. Lizut Dorota - język polski
  45. Maciejewska Monika - język angielski
  46. Majstrak Monika - wychowawca świetlicy
  47. Maksymowicz Monika - język polski
  48. Maksymowicz Radosław - język polski
  49. Mazek Krystyna - przyroda, biologia, WDŻ
  50. Michałowicz Monika - nauczyciel współorganizujący
  51. Mierzejewski Marcin - język angielski
  52. Mieszczankowska Anna - religia
  53. Młynarczyk Beata - plastyka, technika
  54. Mormus Elżbieta - muzyka
  55. Muszyńska Anna - edukacja wczesnoszkolna
  56. Nowakowska Małgorzata - logopeda
  57. Owsianka Ewelina - język angielski
  58. Pająk Agnieszka - wychowawca świetlicy
  59. Pająk Radosław - historia, WOS
  60. Pawłowska Katarzyna - informatyka, matematyka
  61. Pilas Anna - edukacja wczesnoszkolna
  62. Piotrowska Grażyna - edukacja wczesnoszkolna
  63. Piotrowska Julita - historia
  64. Pszczółkowska Bożena - bibliotekarz
  65. Sęk Barbara - edukacja wczesnoszkolna
  66. Składowska Jolanta - pedagog
  67. Stańczak Mariola - edukacja wczesnoszkolna
  68. Szczucińska Magdalena - język angielski
  69. Szymańska Justyna - religia
  70. Szymańska Kamila - język angielski

  71. Śliwińska Beata - edukacja wczesnoszkolna
  72. Ślusarski Rafał - wychowanie fizyczne
  73. Tyce Bożena - edukacja wczesnoszkolna
  74. Urbańska Marzena - język polski
  75. Wojtaszek Julita - świetlica

  76. Woskowicz Mariusz - matematyka
  77. Woźny Łukasz - religia
  78. Wójcik Aleksandra - język niemiecki

  79. Wróbel Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, język angielski
  80. Zagozdon Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
  81. Zając Robert – wychowanie fizyczne

 

Administracja

  1.   Gmaj Bogumiła - sekretarz
  2.   Bączyk Aneta - specjalista
  3.   Przybyła Kazimierz - kierownik gospodarczy
  4.   Wróbel Renata - specjalista d/s BHP

Obsługa

  1. Frączkowski Edward – konserwator
  2. Goska Henryk - pracownik gospodarczy
  3. Henig Jowita - sprzątaczka
  4. Lewandowska Teresa - sprzątaczka
  5. Marażewski Dariusz - pracownik gospodarczy/ bezpieczna droga
  6. Pągowski Ryszard - pracownik gospodarczy
  7. Leśnikowska Paulina - sprzątaczka
  8. Wołek Barbara - sprzątaczka
  9. Zawada Marek - pracownik gospodarczy/ bezpieczna droga
  10. Zielińska Anna - sprzątaczka
  11. Ziętkowska Barbara - sprzątaczka

Kuchnia

  1. Berent Halina - pomoc kuchenna
  2. Goździk Karolina - pomoc kuchenna
  3. Poluchowicz Agnieszka -pomoc kuchenna
  4. Pietrzak Iwona – kucharka
  5. Schulz-Zdralewicz Anna - pomoc kuchenna
  6. Tomczyk Monika - intendentka
link do bip