Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim

  • Wąchała Stanisława

Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim

  • Seredyn Ewa
  • Służewska Ewa

Nauczyciele

 

1 Adamska Elżbieta - edukacja przedszkolna

2 Baryś Małgorzata - wychowawca świetlicy

3 Basiński Rafał - fizyka

4 Bednarska Barbara - edukacja wczesnoszkolna

5 Biniek Ewelina - wychowawca świetlicy

6 Biś Mieczysława - religia

7 Bloch Dorota - edukacja wczesnoszkolna

8 Brzostowicz Rafał - wychowanie fizyczne

9 Burchard Barbara - edukacja wczesnoszkolna

10 Chojnacka Jolanta - edukacja wczesnoszkolna, informatyka

11 Chruściel Piotr - przyroda, biologia, WDŻ

12 Ciszewska Anna - wychowanie fizyczne

13 Darczyńska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

14 Druszcz Gabriel - technika, wychowawca świetlicy

15 Duda-Antochów Justyna - język angielski

16 Franoszczyk Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

17 Gąsecka Marta - edukacja wczesnoszkolna

18 Gebler Katarzyna - matematyka

19 Golenia Emilia - edukacja wczesnoszkolna

20 Góra Karina - muzyka

21 Harsimowicz Ewelina - przyroda

22 Jabłońska Małgorzata - wychowanie fizyczne

23 Jach Agnieszka - religia

24 Janiak Wioletta - logopeda

24 Janik Anna - wychowanie fizyczne

26 Jaśkiewicz Jolanta - chemia

27 Jędrychowicz Mariusz - język angielski

28 Jop Katarzyna - nauczyciel wspomagający

29 Kaczuba Agata - matematyka

30 Kamińska Ewa - edukacja wczesnoszkolna

31 Kamiński Sławomir - wychowanie fizyczne

32 Keler Dariusz - wychowanie fizyczne

33 Keler Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

34 Kleszcz Krzysztof - geografia

35 Kowalczyk Sylwia - język angielski

36 Kowczur Danuta - wychowanie fizyczne

37 Krawczyk Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna

38 Krych Małgorzata - matematyka - metodyk

38 Lasek Ewa - bibiotekarz

39 Latoszek Ewa - informatyka

40 Lizut Dorota - język polski

41 Maciejewska Monika - język angielski

42 Majstrak Monika - wychowawca świetlicy

43 Maksymowicz Monika - język polski

44 Maksymowicz Radosław - język polski

45 Mazek Krystyna - przyroda, WDŻ

46 Mierzejewski Marcin - język angielski

47 Mieszczankowska Anna - religia

48 Młynarczyk Beata - plastyka, technika

49 Muszyńska Anna - edukacja wczesnoszkolna

50 Nowakowska Małgorzata - logopeda

51 Owsianka Ewelina - język angielski

52 Pająk Agnieszka - wychowawca świetlicy

53 Pająk Radosław - historia

54 Pawłowska Katarzyna - informatyka, matematyka

55 Pilas Anna - edukacja wczesnoszkolna

56 Piotrowska Grażyna - wychowawca świetlicy

57 Piotrowska Julita - historia

58 Pszczółkowska Bożena - bibliotekarz

59 Sęk Barbara - edukacja wczesnoszkolna

60 Składowska Jolanta - pedagog

61 Sobczyk Alina - edukacja wczesnoszkolna

62 Stańczak Mariola - edukacja wczesnoszkolna

63 Szczucińska Magdalena - język angielski

64 Szymańska Justyna - religia

65 Śliwińska Beata - edukacja wczesnoszkolna

66 Ślusarski Rafał - wychowanie fizyczne

67 Tazbir Monika - język niemiecki

68 Tyce Bożena - edukacja wczesnoszkolna

69 Urbańska Marzena - język polski

70 Wojtalczyk Renata - język polski

71 Woskowicz Mariusz - matematyka

72 Woźny Łukasz - religia

73 Wójcik Aleksandra - język niemiecki

74 Wróbel Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

75 Zagozdon Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

 

Administracja

  1.   Gmaj Bogumiła - sekretarz
  2.   Bączyk Aneta - pomoc biurowa
  3.   Dąbrowska Ewa - sekretarka
  4.   Przybyła Kazimierz - kierownik gospodarczy
  5.   Wróbel Renata - specjalista d/s BHP

Obsługa  

  1.   Frączkowski Edward - pracownik gospodarczy
  2.   Goska Henryk - pracownik gospodarczy
  3.   Henig Jowita - sprzątaczka
  4.   Pietrzak Iwona - sprzątaczka
  5.   Lewandowska Teresa - sprzątaczka
  6.   Marażewski Dariusz - pracownik gospodarczy
  7.   Pągowski Ryszard - pracownik gospodarczy
  8.   Wiaderna Leokadia - sprzątaczka
  9.   Wołek Barbara - sprzątaczka
  10.   Zawada Marek - pracownik gospodarczy
  11.   Zielińska Anna - sprzątaczka
  12.   Ziętkowska Barbara - sprzątaczka

Kuchnia  

  1.   Berent Halina - pomoc kuchenna
  2.   Kostanek Zdzisława - kucharka
  3.   Moskal Krystyna - pomoc kuchenna
  4.   Osmenda Elżbieta -pomoc kuchenna
  5.   Tomczyk Monika - intendentka
















link do bip