link do bip

Nauczyciele uczący w szkole w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Edukacja wczesnoszkolna:


kl. I a - mgr Agnieszka Pawliczak

kl. I b - mgr Magdalena Antczak

kl. II  - mgr Magdalena Michlińska

kl. III a - mgr Dorota Pawlak

kl. III b - mgr Barbara Kropidłowska

 


Wychowawcy klas IV - VIII

 

kl. IV a – mgr Izabela Jerzmanpwska

kl. IV b – mgr Dorota Korycka

kl. V a - mgr Katarzyna Jakubowska

kl. V b - mgr Ewelina Jastrzębowska

kl. VI a - mgr Ewa Gnyp

kl. VI b - mgr Magdalena Stępniak

kl. VII - Aneta Pastusiak

kl. VIII - Małgorzata Budynek

 

jęz.polski:

mgr Dorota Korycka

mgr Katarzyna Madej

mgr Aneta Pastusiak

 

jęz. angielski:

mgr Ewelina Jastrzębowska

mgr Arkadiusz Bergier

mgr Agnieszka Pawliczak

 

jęz. hiszpański:

mgr Karolina Hadzicka

 

historia/wos: mgr Katarzyna Jakubowska

 

wdż: Liliana Ciszewska

 

muzyka:

mgr Liliana Ciszewska

mgr Anna Motylewska

 

matematyka:

mgr Izabela Jerzmanowska

mgr Izabela Pietrzak

 

chemia:

mgr Małgorzata Budynek

 

przyroda / biologia: Małgorzata Budynek

 

fizyka:

mgr Krystyna Wilczek

 

geografia:

mgr Kamil Mróz

 

informatyka:

mgr Izabela Jerzmanowska

mgr Izabela Pietrzak

mgr Elżbieta Stańczak

 

plastyka / technika: mgr Elżbieta Stańczak

 

wych.fizyczne:

mgr Ewa Gnyp

mgr Magdalena Stępniak

 

religia:  s. Monika Maliszewska

 

etyka: mgr Anna Łodwig

 

wychowawcy świetlicy:

mgr Elżbieta Maciuk

mgr Marta Wincencjusz

mgr Liliana Ciszewska

mgr Anna Załuska

 

pedagog szkolny: mgr Agnieszka Flakiewicz

 

doradca zawodowy: mgr Ewelina Jastrzebowska

 

biblioteka: mgr Anna Załuska

 

 

 

Dyżury nauczycielskie:


 

poniedziałek:

I.Pietrzak 15.00-16.00 s.27

M.Antczak 15.00-16.00 s.20

E.Jastrzębowska 15.00-16.00 s.26

K.wilczek 15.00-16.00 s. przyrodnicza (raz w miesiącu)


wtorek:

M.Budynek 15.00-16.00 s.przyrodnicza

D.Korycka 15.00-16.00 s.polonistyczna

A.Pawliczak 15.00-16.00 s.20

E.Stańczak 18.00-19.00 s.polonistyczna

K.Mróz 15.40-16.40 s.językowa (pierwszy wtorek miesiąca)

 

środa:

K.Jakubowska 15.00-16.00 s.historyczna

D.Pawlak 15.00-16.00 s.4

B.Kropidłowska 15.00-16.00 s.4

M.Michlińska 15.00-16.00 s.3

E.Jastrzębowska

 

czwartek:

E.Gnyp 15.30-16.30 s.przyrodnicza

s.Monika 15.00-16.00 s.polonistyczna

M.Bocko 15.00-16.00 s.językowa

L.Ciszewska 16.00-17.00 s.informatyczna

I.Jerzmanowska 15.45-16.45 s.27

 

piątek:

A.Pastusiak 15.00-16.00 s.polonistyczna

M.stępniak 15.00-16.00 s.polonistyczna

 

 

SZKOLNA RADA RODZICÓW
w roku szkolnym 2017/2018

 

p.Anna Galor – przewodnicząca Rady Rodziców (kl.VII)

p.Marek Lawin – Komisja Rewizyjna (kl.VI)

p.Agnieszka Kuźma – kl.Vb

p.Beata Felsztukier – kl. Va – wiceprzewodnicząca

p.Aneta Feliniak – kl.IVb

p.Maciej Kowalski – Komisja Rewizyjna (kl.IVa)

p.Michał Borowski – kl. IIIa

p.Edyta Kądzioła – kl.IIIb

p.Joanna Nowak – kl.IIb

p.Dagmara Korblit – kl.IIa

p.Martyna Sikorska – kl.I

 

nr konta Rady Rodziców:

44 1240 3060 1111 0000 3452 8394

91-527 Łódź, ul. Łupkowa 6 tel./fax 42 659 76 38,500 133 696 e-mail: sp142lodz@wp.pl