Mini Liga Koszykówki

W naszej szkole ruszyły zajęcia sportowe dla chłopców z klas III, IV,V w ramach projektu Urzędu Miasta „Łódzka Mini Liga Koszykówki“. Są to rozgrywki wzorowane na NBA i NCAA dla dzieci z lódzkich placówki. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu - poniedziałki i wtorki w godzinach 15.30-17.00 i są nieodpłatne.

Celem spotkań to przede wszystkim wszechstronny rozwój psychofizyczny dzieci , niezapomniane emocje angażujące społeczność szkolną a także promocja sportowców  w szkołach, jako wzoru do naśladowania przez innych uczniów.

Piłka ręczna dziewcząt klas VII

13 listopada na hali ChKS przy ulicy Kosynierów Gdyńskich zakończyła się runda półfinałowa Mistrzostw Łodzi – Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt klas VII w piłce ręcznej. Po zaciętych meczach nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce i niestety nie weszła do rundy finałowej.

Nie mniej jednak gratulujemy wysokiego wyniku i walki do ostatnich sekund.

LIGA LEKKOATLETYCZNA Szkół Podstawowych – Igrzyska Dzieci – II RZUT

W piątek 6 października został rozegrany II rzut Ligi LA Szkół Podstawowych. Ze względu na nie sprzyjającą pogodę część konkurencji odbyła się na hali a tylko rzut piłeczką palantową na stadionie. W klasyfikacji po II rzucie reprezentacja dziewcząt utrzymała się na 3 pozycji z sumą 783 punktów , a reprezentacja chłopców na pozycji 4 z sumą 704 pkt.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w III i IV rzucie.

LIGA LEKKOATLETYCZNA Szkół Podstawowych – Igrzyska Dzieci – I RZUT

W dniu 29 września na stadionie AZS Łódź rozegrany został I rzut Ligi LA. Na starcie stanęło 6 zespołów dziewcząt i chłopców. Nasza reprezentacja dziewcząt z sumą punktów 895 w klasyfikacji po pierwszym spotkaniu zajęła III miejsce, a chłopców z sumą punktów 542 miejsce IV.

Piłka ręczna chłopców klas IV - VI

W terminie 26.X – 17.XI. odbywały się rozgrywki piłki ręcznej chłopców w ramach Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych klas IV - VI. Nasza reprezentacja zakończyła swoje starty na etapie półfinałowym zajmując ostatecznie 4 miejsce.