ZAJĘCIA POZALEKCYJNE PROWADZONE

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


BUDYNEK A


Lp.

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Rodzaj zajęć

Termin – dzień i godzina

Sala

1.

Monika Dorman

Pogotowie naukowe kl. II a

Poniedziałek 12.55 – 13.40

004

2.

Iwona Barylska - Matusiak

Pogotowie naukowe kl. II b

Poniedziałek 12.55 – 13.40

202

3.

Bożena Cholewińska

Pogotowie naukowe kl. III a

Czwartek 8.00 – 8.45

102

4.

Ewa Chmurska

Pogotowie naukowe kl. III b

Poniedziałek 12.55 – 13.40

104

5.

Krystyna Król

Pogotowie naukowe kl. III c

Wtorek 12.55 – 13.40

101

6.

Mirosława Jankowska

  Zajęcia ruchowo - taneczne kl. III d

Wtorek 12.55 - 13.40

204

7.

Magdalena Witczak

  Pogotowie naukowe kl. III e

Poniedziałek 12.55 – 13.40

201

8.

Dominika Ogrodzka

Pogotowie naukowe kl. I a

Poniedziałek 11.55 – 12.40

001

9.

Magdalena Siemiątkowska

Pogotowie naukowe kl. I b

Poniedziałek 11:55 -12.40

002

10.

Katarzyna Wiktorek

Pogotowie naukowe kl. I d

Środa 11.55 – 12.40

203

11.

Hanna Dalecka

Pogotowie naukowe kl. I c

Środa 11.55 – 12.40

103

12.

Dariusz Pawlikowski

  Zajęcia sensoryczne kl. III e

Poniedziałek 12.55 – 13.40

002

13.

S. Elena

  Świetlica parafialna kl. I - VII

Sobota 10.00 – 13.00

------

14.

Elżbieta Wąsik

  Pogotowie naukowe kl. I - III

Środa 12.55 – 13.40

003

 

BUDYNEK B


1. Danuta Strzemecka wtorek 14:00 - 15:00 29
2. Maria Lis wtorek 12:55 - 13:40 49
3. Mairia Słota poniedziałek 14:45 - 15:30 36
4. Anna Plewka środa 13:50 - 14:35 40
5. Aneta Bryzek środa 14:45 - 15:30 36
6. Marta Wybrańczyk wtorek 14:00 - 15:00 biblioteka
7. Iwona Gałązka środa 12:55 - 13:40 27
8. Magdalena Bieruta piątek 14:00 - 15:00 kl. V 44
9. Paulina Jarecka środa 13:40 - 14:35 kl. VI 36
10. Monika Kozłowska poniedziałek 14:45 - 15:30 kl. IV, VII 46
11. Dorota Szubert piątek 13:30 - 14:35 26
12. Wioletta Lipińska-Kołacz piątek 13:30 - 14:35 46
13. Danuta Głowacka środa 17:15 - 18:00 27
14. Olga Zaród wtorek 14:35 - 15:30 37
15. Anna Józwiak czwartek 15:40 - 16:25 34
16. Elżbieta Guzińska wtorek 15:00 - 15:45 34
17. Cezary Zagajewski wtorek 15:40 - 16:25 43
18. Justyna Walkowska czwartek 15:40 - 16:25 26
19. Urszula Kacprzyk poniedziałek 14:45 - 15:30 42
20. Marcin Gorzelak wtorek 13:50 - 14:35 42
21. Magdalena Kozińska poniedziałek 15:40 - 16:25 37
22. Kinga Gnerowicz-Siudak piątek 14:45 - 15:45 37
23. Marzanna Słomkowska środa 15:45 - 16:25 37
24. Justyna Migacz-Martynowska poniedziałek 14:45 - 15:30 28
25. Wacław Zubowski środa 14:45 - 15:30 48
26. Iwona Karwacka edukacja wczesnoszkolna - klasa 2A  
27. Aneta Cichy edukacja wczesnoszkolna - klasa 3A  
28. Izabela Cichomska przygotowanie do szkolnych zawodów sportowych  
29. Paweł Olejnik pon. / wt. 15:30 - 17:00 Projekt sportowy  


link do bip