Przedszkole Samorządowe nr 8 im. "Bajkowy Zakątek"
w Bełchatowie

Wydarzenia

Straż Pożarna w Przedszkolu

14-05-2019
Spotkanie przedszkolaków ze Strażakami
14 maja do naszego przedszkola zostali zaproszeni bardzo wyjątkowi goście,a mianowicie gościliśmy strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Grocholicach.W trakcie (...)

Dzień Flagi w Przedszkolu

30-04-2019
Przygotowanie do pochodu z okazji Święta Flagi
2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.My uczciliśmy nasze barwy ojczyste 30 kwietnia. W tematykę świętawprowadził dzieci, film edukacyjny pn. „Polskie (...)

Konkurs plastyczno-techniczny

29-03-2019
W dniu 29 marca został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczno-techniczny "Wiosenny bukiet". Dzieci wraz z rodzicami wykonali przepiękne wiosenne bukiety, które można (...)

Powitanie Wiosny

21-03-2019
Przygotowanie do Kolorowego Korowodu
W dniu 21 marca dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie „pożegnania zimy – powitania wiosny”. Przedszkolaki wraz z kukiełką Marzanny sp (...)

Dzień Kobiet

08-03-2019
Powitanie gości
8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym p (...)

Bal Karnawałowy Na Pirackiej Wyspie

04-02-2019
Monika, Natalka i Weronika z grupy Elfów świetnie wpasowały się w tematykę balu
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często (...)

Spotkanie z Paniami z Klubu Seniora z Grocholic

25-01-2019
Grupa Kotki przentuje część artystyczną
25 stycznia grupa "Kotki" zaprosiła do naszego przedszkola Panie z Klubu Seniora w Grocholicach. Dzieci zaprezentowały część artystyczną dla Pań z okazji minionego Święta Babci. (...)