link do bip



 
OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

XVII REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ "MOJA OJCZYZNA"

NAGRODA SPECJALNA - AMELIA GULIK

WYRÓŻNIENIE - MICHALINA ZAŁĘCZNA

ZESPÓŁ TOPOLANIE - III miejsce


KONKURS "JESIENNECUDAKI"

I miejsce - Zofia Papuga, Kornelia Pasieka, Maja Koch, Jakub Serafin

II miejsce - Lena Stasiak, Adam Szafran, Fabian Jarzecki, Gabrysia Kuligowska

III miejsce - Ala i Patrycja Chlebowskie, Marcel Wiliński, Eryk Szczudło, Kalina Staszak

wyróżnienie - Anna Krasińska, Natasza i Justyna Wojcieszek, Wojtek Matyszkiewicz, Kasia  i Ania Dźugaj, Alicja Kuciapińska, Amelia Markiewicz, Wiktoria Walczak - Stasiak, Hania Skrzydlewska, Lena Garbarz, Nadia Gudajczyk, Nadia Brózda, Liliana Bogdan, Filip Miklaszewski,Filip Matuszczak, Hania Michalczyk, Bartłomiej Stopnicki, Hania Wilińska, Igor Fidala, Maciek Adamczyk, Maja Komorowska, Amelia Gulik, Ernest Stolarczyk, Oliwier Nadrowski, Ola Pochwat, Gabrysia Grębosz, Stella Kuligowska, Helena Jachnik, Izabela Walczak, Oskar Prudło, dzieci z kółka plastycznego pod kierunkiem p. Marii Tracz.
 

 

 

OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KONKURS PS2 - międzyprzedszkolny plastyczny

I miejsce - LAURA MILCUSZEK

wyróżnienie - MAJA PARADECKA

.......................................................................................

II miejsce dla Przedszkola Samorządowego nr 1
w XXV Wiosennych Igrzyskach Przedszkolaków
........................................................................................

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

"ZAPOBIEGAJMY POŻAROM"

I miejsce - JULIA IWANICKA
wyróznienie POLA BORDOWICZ
wyróżnienie OLIWIA GOLIK
 
................................................................................................................

XVI Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

II miejsce w kategorii zespoły -zespół "Topolanie" (Zuzanna Kiereś, Zuzanna Pęciak, Zofia Skolimowska, Pola Bordowicz, Maja Paradecka,  Lena Serafin, Marcin Lis, Julian Pazera, Adam Walczak, Igor Konieczny)

 

III miejsce w kategorii solista - Zuzanna Kiereś


.........................................................................................
 
Nagroda GRAND PRIX w konkursie ekologicznym

GRUPA SŁONECZKA

przedstawienie pt. "EKOSKRZATY RATUJA ŚWIAT"

.........................................................................................
Dzieci nagrodzone w konkursie "W krainie smoków":

Adam Walczak
Zuzanna Kiereś
Pola Bordowicz
Eryk Szczudło
Wiktoria Walczak- Stasiak

.....................................................................................
Festiwal Piosenki Ekologicznej
"EKO - PIKNIK"

Zuzanna Kiereś - III miejsce
 



 

OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016



Laureaci Międzyprzedszkolnego Konkursu Fotograficznego "Bełchatów - Moje Zielone Miasto"


II miejsce - Anna Krasińska


Wyróżnienie - Nadia Dębicka


Wyróżnienie - Nikodem Witkowski


Laureaci konkursu plastycznego "Zimowa pomoc dla zwierząt" organizowanego przez Nadleśnictwo Bełchatów


Zuzanna Kiereś


Wiktoria Kula


Zuzanna Pęciak



WYRÓŻNIENIE


dla Przedszkola Samorządowego nr 1 "Pod Topolą"

za udział w "Jarmarku Ekologicznych Rozmaitości"


Konkurs Ekologiczny "Żyj na Ziemi pełnej zieleni"


III miejsce - Anna Krasińska


IV miejsce dla Przedszkola Samorządowego nr 1

w  XXIV Wiosennych Igrzyskach Przedszkolaków - Kategoria 4- 5 latki


Konkurs "Świerszczykowe wiersze"


I miejsce - Antoni Wiliński


I miejsce - Tymon Drozdek


XV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek


III miejsce - Zuzanna Kiereś

 

I miejsce - "Aniołeczki z jedyneczki" ( Zuzanna Kiereś, Wikotria Kula)

 

III miejsce "Topolanie" ( Michalina Kornacka, Nina Spalińska, Lena Serafin, Oliwia Golik, Oliwia Lis, Maja Paradecka, Wiktoria Kula, Zuzanna Kiereś)


 


 

 

Regionalny Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej


"Moja Ojczyzna" - II miejsce- Zuzanna Kiereś



Osoby nagrodzone w konkursie pt. "Proszę Państwa oto KOT" - organizowanym przez MCK Bełchatów


- Zuzanna Ćmielewska

- Natasza Huć - Juszczyk

- Alicja Zając

- Liliana Bogdan

- Iga Górecka

 





OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015:

 

  • I miejsce dla Przedszkola Samorządowego nr 1 w kategorii 4-5 latki ( XVIII Wiosenne Igrzyska Przedszkolaków)


  • III miejsce dla Przedszkola Samorządowego nr 1 w kategorii 6-latki (XVIII Wiosenne Igrzyska Przedszkolaków)

 

  • I miejsce dla Przedszkola Samorządowego w konkursie "Świerszczykowe wiersze"

  • XIV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek 2014 - III miejsce Zespół "Topolanie"

 

  • XIV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek 2014 - Wyróżnienie Zuzanna Kiereś

OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014:


  • III miejsce dla Przedszkola Samorządowego nr 1 w kategorii wiekowej 6-latki(XXII Igrzyska Przedszkolaków)
  • III miejsce dla Przedszkola Samorządowego nr 1 w kategorii 4-5 - latki (XXII Igrzyska Przedszkolaków)
  • Festiwal Piosenki Ekologicznej "Gdyby drzewa mogły śpiewać" - Kaja Sokół
  • Certyfikat Akademii Zdrowego Przedszkolaka
  • Laureci konkursu plastycznego "Portret ulubionego bohatera baśniowego" organizowanego przez MCK: Hania Jurowska, Julia Adamus, Ala Barasińska, Wiktoria Woszczyk, Mateusz Bielaś, Karolina Pruba
  • "EKO- KWIATEK PRZEDSZKOLAKA"- konkurs plastyczny- I miejsce- Mateusz Bielaś, Tatiana Wójciak, Karolina Pruba
  • Festiwal Piosenki Ekologicznej "Cztery żywioły"- I miejsce- Kaja Sokół
  • "Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej"- III miejsce- zespół "Topolowe Nutki"
  • "XIII Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek"- I miejsce- Kaja Sokół i Jakub Wilk; II miejsce- Oliwia Morzyńska