url niezgodny z rzeczywistym dostepem Archiwum SZPZ - Publiczne Przedszkole Samorządowe

Publiczne Przedszkole Samorządowe
w Łuszczanowicach

Archiwum SZPZ

Jesienne porządki w ogródku

07-10-2018
dziewczynka grabi ziemię
Korzystając z pięknej, jesiennej pogody, postanowiliśmy zrobić porządki w naszym małym ogródku. Powyrywaliśmy chwasty i uschnięte warzywa i kwiaty oraz zebraliśmy plony do n (...)

Porządkujemy ogródek

06-10-2018
Porządkujemy ogródek
Jesień to czas zbiorów i porządków w ogrodzie .My postanowiliśmy też uporządkować nasz ogródek.Wyrwaliśmy chwasty i zebraliśmy ostatnie pomidorki . Tak przygot (...)

Robimy sałatkę warzywną

30-09-2018
sałatka warzywna
  „Już się jesień rozminęła z latem,przyszła pora na kolacje pstrokate. Synowie i córki! Siekajcie ogórki selery i pory, marchew,pomidory w drobnius (...)

Zbieramy plony z ogródka

25-09-2018
Zbieramy plony z ogródka
Dzieci z grup 6 - latków aktywnie uczestniczyły w obserwacji wzrostu warzyw w przedszkolnym ogródku. Często podlewały, spulchniały ziemię a we wrześniu samodzielnie z (...)

Z lupą do ogrodu

30-04-2018
Z lupą do ogrodu
W poniedziałkowe popołudnie 5,6 latki wybrały się do ogrodu przedszkolnego by poszukać zwiastunów wiosny . Przedszkolaki nazywały pierwsze kwiaty , niektórzy z zaciek (...)

Co kryje ziemia w ogrodzie

07-04-2018
Co kryje ziemia
6 kwietnia dzieci z naszej grupy uczestniczyły w ciekawym zajęciu pt. „Dlaczego dżdżownica jest pożyteczna?”. Dzieci dowiedziały się, że dżdżownice przekopują podłoże, (...)