Publiczne Przedszkole Samorządowe
w Łuszczanowicach

Migawki

Święta tuż, tuż... ubieramy choinkę

05-12-2019
chłopiec zakłada światełka
W naszym przedszkolu już na dobre „zapachniało” zbliżającymi się świętami. Na chwilę przed wizytą Świętego Mikołaja przedszkolaki zadbały o świąteczny nastrój i (...)

Poznajemy zawody naszych rodziców - GROOMER

27-10-2019
Mama Blanki pokazuje swoja pracę
Jedną z ważnych rzeczy, jakie dzieci poznają w przedszkolu, to różnorodne zawody wykonywane przez ludzi. Przedszkolaki w szczególności bardzo lubią w przedszkolu wizy (...)

Zabawy z kodowaniem

17-10-2019
Zabawy z kodowaniem
W dniach 5-20 października obchodzony był Europejski Tydzień Kodowania „Code Week”. To społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają s (...)

Mali piekarze

17-10-2019
Jak powstaje chleb
Na czwartkowych zajęciach, w ramach tematyki dzieci poznały etapy powstawania chleba , od zasiania zboża, , do momentu wyjęcia z pieca chlebowego upieczonego bochenka, poznały r&oa (...)

Poznajemy las

15-10-2019
Chłopiec trzyma grzyba
W dniu 15 października czterolatki wybrały się na pieszą wycieczkę do lasu. Na szczęście piękna pogoda dopisała i dzieci mogły przebywać na łonie natury. Głównym celem wizyt (...)

Bawimy się darami jesieni

06-10-2019
dzieci siedzą na dywanie
 Jesień pełen koszyków darów niesie… Nasz kącik przyrodniczy został wzbogacony o przyniesione przez dzieci dary , głównie kasztany , orzechy, szysz (...)

Sałatka owocowa

03-10-2019
dzieci myją owoce
Jesień to pora zbiorów owoców i robienia z nich różnych przetworów oraz potraw. Nasza grupa postanowiła, że z przyniesionych owoców zrobi sałatkę (...)