Publiczne Przedszkole Samorządowe
w Łuszczanowicach

Migawki

Andrzejki

29-11-2019
Powitanie przybyłego gościa
29 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Andrzejki. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola w przebraniach wróżek lub czarodziei. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, sk (...)

Robimy sok

04-10-2019
Chłopiec myje jabłko
Kończąc realizację tematyki dotyczącą warzyw i owoców, postanowiliśmy wykonać zdrowy sok. Dzieci przyniosły do przedszkola jabłka i marchewki. Najpierw ubraliśmy się stosown (...)

Owocowo - warzywne zabawy

02-10-2019
Dzieci segregują przniesione warzywa i owoce1
Realizując tematykę dotyczącą warzyw i owoców, zaczęliśmy od nazywania przyniesionych przez dzieci warzyw i owoców. Następnie zadaniem dzieci było segregowanie - do j (...)

Dzień chłopaka

30-09-2019
Dziewczynki wręczają chłopcom prezenty1
W poniedziałek 30.09 obchodziliśmy Dzień chłopaka. Dziewczynki zaśpiewały chlopcom ,,Sto lat", złożyły życzenia i podarowały prezenty. Następnie przystąpiliśmy do wspólnych (...)

Spotkanie z policjantem

27-09-2019
dzieci poznają zasady ruchu drogowego 1
W piątek 27 września odwiedzili naszą grupę policjanci z Posterunku Policji w Kleszczowie. Panowie opowiedzieli dzieciom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze. Na sali r (...)

Spotkanie z Panią Jesienią

25-09-2019
Powitanie Gościa1
,,Jesień, to już jesień... " - również do naszej grupy zawitała piękna Pani Jesień. W środę po śniadaniu zapukał do drzwi naszej sali ten wyjątkowy gość. Dzieci zaprosiły Pa (...)

Bezpiecznie poruszam się po drodze

23-09-2019
Przechodzimy przez ulicę
Maluszki po raz pierwszy wybrały się na spacer. Był to bardzo ważny spacer, poprzedzony rozmową na temat bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Dzieci zabrały ze sobą na (...)