Zerania i konsultacje

Zebrania z Rodzicami 

klasy I - IV

klasy IV

 

klasy I – III

10 września 2019 r.

10 grudnia 2019 r  

20 kwietnia 2020 r.

09 stycznia 2020 r. 

19 czerwca 2020 r.

 

 

Terminy konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

Nauczyciel Nauczany przedmiot Termin konsultacji *
Bartosik Mariusz historia, przedmioty  zawodowe 2. czwartek 16:30 - 17:30 
Birska-Witkowska Anna matematyka, przedmioty zawodowe 3. czwartek 16:00 - 17:00 
Calak Anna  w-f 1. piątek, 16:00 - 17:00 
Ciupa Aneta  przedmioty zawodowe 1. poniedziałek 16:30 - 17:30 
Dudek Dariusz  w-f 2. czwartek 16:00 - 17:00 
Fijałkowska Magdalena  przedmioty zawodowe 1. poniedziałek 16:30 - 17:30 
Gierczak-Wychowałek Małgorzata geografia, edukacja dla bezpieczeństwa 1. wtorek 16:30 - 17:30 
Grzelińska Kamila przedmioty zawodowe  1. poniedziałek 16:00  -17:00 
Krakowiak Przemysław chemia, fizyka, rysunek techniczny 1. czwartek 16:00 - 17:00 
Krzeszewska Anna plastyka, przedmioty zawodowe 1. czwartek 16:30 - 17:30 
Kurasińska Katarzyna język polski, historia i społeczeństwo  1. wtorek 16:00 - 17:00 
Kurzyńska Małgorzata przedmioty zawodowe  1. wtorek 16:00 - 17:00  
Lenart-Sagan Grażyna  język niemiecki, wos 2. poniedziałek 16:00  -17:00 
Miśkiewicz Agnieszka język angielski  4. piątek 16:30 - 17:30 
Mlonka Wioletta przedmioty zawodowe  1. czwartek, 16:00 - 17:00  
Morawska Ewa  pedagog  środa - piątek, 14:00 - 17:00 
Nejman Wiktor informatyka, rysunek techniczny  1. wtorek 16:00 - 17:00 
Pawlak Waldemar  w-f 1. poniedziałek 16:00  -17:00 
Pawłowski Andrzej matematyka  2. wtorek 15:35 - 16:35 
Pierzchalski Paweł przedmioty zawodowe  1. środa 16:30 - 17:30  
Pilarska Jolanta język polski, wok 1. poniedziałek 15:45 - 16:45  
Pilc Wojciech przedmioty zawodowe  4. piątek 16:30 - 17:30 
Piotrowska Marta etyka, przedmioty zawodowe   1. środa 16:00 - 17:00 
Sieruta Monika biologia  1. środa 16:00 - 17:00 
Sobusiak Rafał religia  1. wtorek 16:00 - 17:00  
Szymczak-Mazur Ewa  język angielski 4. czwartek, 16:30 - 17:30  
Talarowska-Styś Joanna  język niemiecki 1. poniedziałek 16:00  -17:00 
Tomas Alicja  przedmioty zawodowe 1. środa 16:00 - 17:00 
Tworek Liliana przedmioty zawodowe  2. wtorek 16:00 - 17:00 
Walczak Aleksander język angielski  1. piątek 16:40 - 17:40  
Walewska Joanna w-f  1. czwartek 16:00 - 17:00 
Wasiak Agnieszka podst. przedsiębiorczości   3. środa 16:00 - 17:00 
Zalewska Aleksandra przedmioty zawodowe  1. poniedziałek 16:30  -17:30 

* np. „2. czwartek” – drugi czwartek każdego miesiąca (z wyjątkiem dni wolnych)