Licznik

5627 gości było na stronie

-53 dni do Wielkanocy

O nas

Głównym celem organizowanych w placówce działań jest zapewnienie optymalnych warunków do pełnego, wszechstronnego i bezpiecznego rozwoju każdego dziecka, które jest naszym przedszkolakiem.

Szanowni Rodzice!


Nadszedł dla Nas wszystkich nieoczekiwany i nadzwyczajny czas. Mamy jednak nadzieję, że mimo pojawiającego się strachu przyniesie on również dużo korzyści: zintegruje rodziny, sprawi, że zaczniemy doceniać małe rzeczy, może przewartościujemy swoje spojrzenie na świat.

My dołożymy wszelkich starań, żeby Was wspomóc, szukać rozwiązań na sytuacje problemowe. Jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość!!!

Na stronie internetowej postaramy się zamieszczać propozycje bogatych pod względem treści stron edukacyjnych i materiałów.
Nauczycielki poprzez smsy zaproszą Państwa do współpracy, prześlą propozycje zabaw i zadań, chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania, poprzez kontakty mailowe.
Proszę pamiętać, że przekazywane materiały to tylko propozycje, które pomogą wypełnić czas i mogą stać się zabawą dla całej rodziny.

Życzę Wszystkim zdrowia i wytrwałości, będziemy się wspierać - damy radę!!!

Magdalena Sadzisz - dyrektor przedszkola


 - czytaj więcej w pasku głównym DLA RODZICÓW