Przedszkole Miejskie nr 43 w Łodzi

O nas

O przedszkolu słów kilka

Przedszkole nasze kształtuje wiedzę dzieci na temat zdrowego żywienia oraz zdrowego trybu życia. Ważnym elementem naszej pracy jest również działalność proekologiczna. Naszymi działaniami staramy się rozbudzić w naszych wychowankach zamiłowanie do otaczającego nas świata przyrody. Jesteśmy również przedszkolem o profilu artystycznym. Poszukujemy drzemiących w dzieciach talentów. Pomagamy je rozwijać poprzez umacnianie wiary w siebie i rozbudzanie odwagi twórczej.

UDAŁO SIĘ!!!

Z OGROMNĄ RADOŚCIĄ I WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY PAŃSTWA, ŻE NASZE PRZEDSZKOLE ZWYCIĘŻYŁO W BUDŻECIE OBYWATELSKIM 2019/2020.

#Szkoładohymnu

04-11-2019
Nasze przedszkole bierze udział w akcji Szkoła do hymnu. 11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przod (...)

UDAŁO SIĘ !!! WYGRALIŚMY W BUDŻECIE OBYWATELSKIM

22-10-2019
miniaturka udalo-sie-wygralismy-w-budzecie-obywatelskim
Z ogromną radością i wielką przyjemnością informujemy Państwa, że nasze przedszkole zwyciężyło w Budżecie Obywatelskim 2019/2020.Będziemy mieć nowy kolorowy plac zabaw i bezpieczny (...)

NOWY ROK PRZEDSZKOLNY

02-09-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Witamy serdecznie wszystkich rodziców i przedszkolaków w nowym roku przedszkolnym 2019/2020.Mamy nadzieję, że korzystaliście z wspaniałej pogody podczas wakacji, dużo (...)