Przedszkole Miejskie nr 43 w Łodzi

O nas

O przedszkolu słów kilka

Przedszkole nasze kształtuje wiedzę dzieci na temat zdrowego żywienia oraz zdrowego trybu życia. Ważnym elementem naszej pracy jest również działalność proekologiczna. Naszymi działaniami staramy się rozbudzić w naszych wychowankach zamiłowanie do otaczającego nas świata przyrody. Jesteśmy również przedszkolem o profilu artystycznym. Poszukujemy drzemiących w dzieciach talentów. Pomagamy je rozwijać poprzez umacnianie wiary w siebie i rozbudzanie odwagi twórczej.

 

REKRUTACJA

30-03-2019
REKRUTACJA do przedszkoli prowadzonych przez miasto Łódź rozpoczyna się od 01.04.2019 i trwa do 19.04.2019r. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Rekrutacj (...)

1 % podatku dla naszego przedszkola

02-03-2019
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Szanowni rodzice, Zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku dochodowego na nasze Przedszkole. Jak to zrobić? Podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać w pole Numer KRS n (...)

Drzwi otwarte

18-02-2019
DRZWI OTWARTE Drzwi otwarte dobiegły końca. Jeśli nie udało się Państwu i dzieciom w nich uczestniczyć, nic straconego, codziennie mogą Państwo wraz z dziećmi zwiedzać nasze (...)