Przedszkole Miejskie nr 33 w Łodzi

Wydarzenia

Kosmiczne zajęcia

25-10-2019
Ciekawe co ułożymy
Dziś w przedszkolu dla poszczególnych grup odbyły się zajęcia edukacyjne na temat kosmosu. Naszym gościem była Pani z Planetarium, dzięki której poznaliśmy ciekawe rz (...)

Polska-moja moja ojczyzna

25-10-2019
Zaznaczamy na mapie morze
Dzieci ze wszystkich grup uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych "Polska- moja ojczyzna". Pokazywały na mapie krainy geograficzne i przebieg Wisły. Z uwagą przysłuchiwały się histo (...)

Koncert muzyczny

21-10-2019
Pan omawia wszystkie części instrumentu
Podczas koncertu Artystòw Filharmonii poznaliśmy nowy instrument- fagot. Bawiliśmy się też przy wesołych melodiach granych na pianinie. 

Pasowanie na Przedszkolaka

14-10-2019
Dzieci z gr Tygrysów mówią swoje wierszyki
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość.Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, wierszyki oraz tańce. W gronie przedszkolaków powitaliśmy dzieci nowo (...)

Dzień sportu

25-09-2019
Rozgrzewka
Jesteśmy aktywni, czyli Dzień Sportu w przedszkolu. Tego dnia wszystkie dzieci wzięły udział w grach i zabawach ruchowych.Dzieci zmagały się z różnymi konkurencjami i wykaza (...)

Dzień Przedszkolaka

20-09-2019
Grupa Kubusie
Dzisiaj był ważny dzień dla każdego dziecka - świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci ubrane na niebiesko, przy muzyce bawiły się znakomicie.

Dzień kropki

16-09-2019
z kropek układamy obrazki
Przedszkolaki z naszego przedszkola celebrowały Międzynarodowy Dzień Kropki - "The Dot" - święto kreatywności, odwagi i zabawy. Małe, duże, kolorowe... kropki stały się inspiracją (...)

"Muzyczne psoty"

16-09-2019
Słuchamy piosenki w rytmie swingu
Podczas pierwszego w tym roku przedszkolnym spotkania z Artystami z Filharmonii Łódzkiej, przedszkolaki zamieniły się w poważnych muzyków. W trakcie koncertu pt" Swin (...)