Aktualności

12.06 grupa Motylków, Biedronek i Krasnoludków jedzie na wycieczkę do Michałówka. Prosimy, aby dzieci zabrały ze sobą plecaki z małą wodą niegazowaną i paczką herbatników lub biszkoptów.  Dzieci podczas pobytu w gospodarstwie agroturystycznym zjedzą podwieczorek. Po powrocie zjedzą obiad. Wyjazd sprzed SP 16 ( Motylki i Biedronki) o godz. 9.00.  Krasnoludki - wyjazd spod przedszkola o tej samej godzinie. Powrót przewidziany jest między godziną 14 a 15. 

25. 06 (wtorek) odbędzie się uroczyste zakończenie roku w grupach ( Motylki, Biedronki, Gwiazdeczki i Krasnoludki). Zakończenie odbędzie się na dużej sali w SP16. Dzieci zaprezentują program artystyczny.  Uroczystość rozpocznie się o godz. 15.00 

27.06 grupa Motylków i Biedronek jedzie na wycieczkę do Ślądkowic. Dzieci zobaczą uprawę roślin, sprzęty rolnicze oraz zwierzęta wiejskie. Wycieczka jest zakończeniem projektu edukacyjnego "Na wsi".

 


Uwaga rodzice!

W związku z aktualną porą roku przypominamy  o odpowiednim stroju dla dziecka .Dostosowanie ubioru umożliwi dzieciom pełne korzystanie ze spacerów, zajęć i zabaw organizowanych na świeżym powietrzu. Organizowanie zajęć na powietrzu, niezależnie od pory roku, jest jednym z wymogów realizacji Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego.