Przedszkole Miejskie nr 107 w Łodzi

Grupa V

GRUPĘ PROWADZĄ NAUCZYCIELKI:

mgr Katarzyna Malczewska
mgr Paulina Turek
Pracownik obsługi: p. Jolanta Dziuda.

Oddział pracuje w godzinach 8:00-17:00

Konsultacje indywidualne odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca w godz. 16:30-17:00

Dzień Babci i Dziadziusia

21-01-2020
miniaturka dzie-babci-i-dziadziusia
Piękny, świąteczny dzień; Dzień Naszych Kochanych Dziadków. Życzymy Wam radości każdego nadchodzącego dnia, pogody ducha oraz najpiękniejszych niezapomnianych chwil spędzony (...)

Zajęcia z edukacji proekologicznej

20-01-2020
Celem programu "Czyste powietrze" jest uświadomienie problemu wynikającego z emisji szkodliwych substancji do atmosfery, które powstają na skutek ogrzewania domów z (...)

Nasz kolega Kostek

17-01-2020
W piątek uczestniczyliśmy w warsztatach medycznych. Poznaliśmy bliżej Kostka-szkielet człowieka, dowiedzieliśmy się również co to stetoskop. Mieliśmy okazję zaobserwowania j (...)

Głośne czytanie

03-01-2020
miniaturka glosne-czytanie6
Dzisiaj Ewa zamieniła się rolą z panią Kasią. Ewa przeczytała nam i kolegom z grupy Chmurki książkę "Święta Noodiego". Wszyscy z zachwytem słuchaliśmy naszej Koleżanki.  (...)

Urodziny Jagody

02-01-2020
miniaturka urodziny-jagody
Jagódka-Dostojna Jubilatka, pełni szczęścia sześciolatka; Najpiękniejsze życzenia radości i uśmiechu:)

Spotkanie świąteczne z rodzicami

17-12-2019
miniaturka spotkanie-swiateczne-z-rodzicami
Nadszedł dzień długo przez nas wyczekiwany. Jasełka dla naszych rodziców i bliskich, to nie lada wyzwanie. Ciężka praca nie przy książkach, a opierająca się na nauce swoich (...)

Świąteczny czas

12-12-2019
miniaturka swiateczny-czas
Dzień dziś wyjątkowy i uroczysty. Dla nas szczególnie, ponieważ jest to ostatnie spotkanie wigilijne w przedszkolu. Ostatnie przedszkolne, świąteczne przedstawienie, łamanie (...)

Przyszli lekarze

11-12-2019
miniaturka przyszli-lekarze
Odwiedzili nas dzisiaj przyszli lekarze stomatolodzy. Przeprowadzili z nami zajęcia, dotyczące profilaktyki jamy ustnej. Zajęcia bardzo nam się podobały, dostaliśmy kolorowanki i l (...)

Musical "Mikołaj spełnia sny"

11-12-2019
miniaturka musical-mikolaj-spelnia-sny
Nie mogliśmy dopuścić do tego, żeby Mikołaj o nas zapomniał. Spotkaliśmy się z nim więc w DK Ariadna podczas musicalu "Mikołaj spełnia sny". Czy spełni nasze marzenia i sny? Już ni (...)

Ubieramy choinkę

11-12-2019
miniaturka ubieramy-choinke1
Pierwszy krok do świąt. Ubieramy choinkę. Ta zielona dama w naszej sali jest ubrana w 99% przez nas. Panie założyły tylko lampki i pomogły zawiesić ozdoby na najwyższych gałązkach. (...)