Przedszkole Miejskie nr 107 w Łodzi

Grupa IV

GRUPĘ PROWADZĄ NAUCZYCIELKI:

mgr Aleksandra Witeś,
mgr Mariola Hendrysiak,
Pracownik obsługi: p. Małgorzata Łuczak.

Oddział pracuje w godzinach 6:00-15:30.

Przedstawienie świąteczne dla rodziców

13-12-2019
:)
Kolejne przedstawienie świąteczne za nami. Nie jesteśmy w stanie opisać emocji jakie nam towarzyszyły podczas występu. Niesamowita trema, ale też ogromna radość, że mogliśmy pokaza (...)

Wigilia przedszkolna

12-12-2019
składamy życzenia
Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej "rodzinie"przeżywamy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej wigilii w każdej g (...)

Spotkanie ze studentami z Instytutu Stomatologii

11-12-2019
słuchamy
W środę podczas spotkania ze studentami z Instytutu Stomatologii, mieliśmy okazję przypomnieć sobie jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Pogadanka na temat szczotkowania nasz (...)

Próby do przedstawienia

11-12-2019
próba
Miesiąc grudzień to bardzo intensywny czas nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci. Ostatnie próby do przedstawienia świątecznego też potrafią być męczące ! (...)

"Mikołaj spełnia sny"

11-12-2019
czekamy na przedstawienie
"Mikołaj spełnia sny" to baśń muzyczna o tematyce świątecznej na , którą wybraliśmy się do Domu Kultury "Ariadna". Przepiękna, humorystyczna a zarazem wzruszająca baśń o pon (...)

Album "Piękno w sztuce"

09-12-2019
Album "Piękno w sztuce" wykonany razem z rodzicami naprawdę zasługiwał na uznanie. Mogliśmy w nim sztukę interpretować na różne sposoby. Wspólnie oglądaliśmy wszystki (...)

Tablica interaktywna

06-12-2019
wskazujemy
Przy użyciu tablicy interaktywnej wspólnie opisywaliśmy części garderoby Świętego Mikołaja. Sprawnie pracowaliśmy, dlatego wystarczyło nam jeszcze czasu na obejrzenie bajki. (...)

Mikołajki

06-12-2019
pozdrawiamy
Kolejna uroczystość przedszkolna za nami. 6 grudnia całe nasze przedszkole uczestniczyło w Mikołajkach. Przenieśliśmy się w bajkową krainę Mikołaja. Bez wątpienia w tym dniu domino (...)

Koncert Uli Pakuły

05-12-2019
:)
Podczas grudniowego koncertu p. Uli Pakuły "Wigilia to czas dla rodziny" przypomnieliśmy sobie zwyczaje dotyczące świąt.  Przenieśliśmy się myślami w krainę Świętego Mikołaja, (...)

Zajęcia muzyczne Hip-hop

03-12-2019
zaczynamy tańczyć
Za zajęciami muzycznymi z hip-hopu wyjątkowo przepadamy ! Na zajęciach poznajemy kroki, układy i muzykę współczesną.