Przedszkole Miejskie nr 107 w Łodzi

Grupa III

GRUPĘ PROWADZĄ NAUCZYCIELKI:

mgr Agnieszka Bartnik
mgr Monika Rogaczewska
Pracownik obsługi: p. Agnieszka Soja.

Oddział pracuje w godzinach 8:00-16:00.

Warsztaty plastyczne z rodzicami

13-12-2019
Kominek musi być dobrze pomalowany
Dziś zaprosiliśmy rodziców do wspólnego wykonywania dekoracji na wtorkowe przedstawienie. Razem z rodzicami wykonaliśmy kominek, sanie Mikołaja i drzwi. Serdecznie dz (...)

Wigilia przedszkolna

12-12-2019
Uroczysty obiad - czekamy :)
Wyjątkowy dzień - wigilia przedszkolna. Zebraliśmy się w grupie V i zaprezentowaliśmy swoje umiejętności. Była to dla nas rozgrzewka przed wtorkiem, a wszystkiego doglądała pani Ag (...)

Wycieczka do Teatru Wielkiego

11-12-2019
Jedziemy do góry!
Do tego dnia przygotowywaliśmy się bardzo długo. Panie opracowywały trasę, myślały, i wymyśliły... Że pojedziemy pociągiem! I tym oto sposobem wsiedliśmy do pociągu na stacji Ł&oac (...)

Ubieranie choinki

09-12-2019
Ubieramy choinkę...
Nadszedł ten fantastyczny moment, kiedy wspólnie ubieramy choinkę. Przynieśliśmy piękne, własnoręcznie wykonane ozdoby i z pomocą pani Moniki przyozdobiliśmy drzewko. A tak (...)

Urodziny Marcela i Nikodema

09-12-2019
Wszystkiego najlepszego!
Dzisiaj podwójne urodzinki obchodzili Marcel i Nikodem. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

Mikołajki!

06-12-2019
Mikołajkowe zdjęcie z panią Agnieszką
W naszym przedszkolu odbyła się impreza mikołajkowa. Wszyscy ubraliśmy się na czerwono i bawiliśmy wspólnie z innymi grupami. A potem odwiedził nas najprawdziwszy Mikołaj i (...)

Warsztaty plastyczne Indygo

04-12-2019
Malujemy rolki...
Do naszego przedszkola przyszły dzisiaj panie ze Studia Plastycznego Indygo i wykonały z nami piękne, bożonarodzeniowe świeczniki. Wszystko robiliśmy sami z drobną pomocą pań. Nasz (...)

Zajęcia hip-hop

03-12-2019
Rozgrzewamy się...
Po zajęciach porannych odbyły się zajęcia z hip-hopu. Na początku tylko się rozgrzewaliśmy, ale potem nasz taniec był tak energiczny, że nie dało nam się zrobić wyraźnego zdjęcia.. (...)

Urodziny Marysi

02-12-2019
Wszystkiego najlepszego!
Nasza Marysia obchodziła dziś swoje urodzinki. Z tej okazji wspólnie zaśpiewaliśmy jej "Sto lat", złożyliśmy życzenia i namalowaliśmy piękne laurki. Wszystkiego najlepszego! (...)