Przedszkole nr 4
w Łęczycy

Wydarzenia

Rajd Mikołajkowy

07-12-2019
Już po raz XV Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej” przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Łęczycy, zaprzyjaźnionych samorządów oraz życzliwych sponsorów zorganizowa (...)

Mikołajki

06-12-2019
6 grudnia  nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci (...)

Wizyta grupy VII w Bibliotece Dziecięcej

04-12-2019
Dzieci zaproszone zostały na lekcję o Świętym Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia. Dzieci dowiedziały się, jakie potrawy są przygotowywane w Wigilię i jak można rodzinnie spędzać (...)

Wycieczka do Teatru Piccolo w Łodzi

03-12-2019
Dzieci wybrały się do Teatru Piccolo w Łodzi na przedstawienie pt. „Bałwankowa kraina”. W Bałwankowej Krainie, dzięki działalności bałwanków wszystkie drzewa są (...)

Zabawy andrzejkowe

29-11-2019
Andrzejki w naszym przedszkolu zawsze mijają pod znakiem super zabaw i wróżb. W czasie prezentacji multimedialnej, dzieci dowiedziały się o tradycjach i zwyczajach andrzejko (...)

Teatrzyk WIDZIMISIE pt. "Jaś i Małgosia"

26-11-2019
Jaś i Małgosia to bajka o tytułowym rodzeństwie, które pewnego razu wyrusza z tatą do lasu w poszukiwaniu pokarmu jagód , grzybów. W domu drwala i jego żony pa (...)

Dzień Misia

25-11-2019
25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i c (...)

Koncert muzyczny p.Witka pt. "Co to za taniec?"

21-11-2019
 21 listopada odbyła się kolejna audycja muzyczna prowadzona przez zaprzyjaźnionego z naszym Przedszkolem p. Witka. Spotkanie nosiło tytuł „Co to za taniec?”. Dzie (...)

Udział w Kolorowym Biegu Rodzinnym

18-11-2019
Dzieci z grupy VII wzięły udział w Kolorowym Biegu Rodzinnym w Parku Miejskim w Łęczycy organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Bieg miał na celu promowanie aktyw (...)

Uroczystość z okazji Swięta Niepodległości

13-11-2019
Dnia 13 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Grupa IV” Pralinki” opowiedziała nam o tym ważnym wydarzeniu w formie kr&o (...)