Przedszkole nr 4
w Łęczycy

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy:

-rodzicom z grupy I,a w szczególności: p.Annie Mrozik, p.Joannie Kuleszy,p. Paulinie Łuczak za zaangażowanie w życie grupy i przedszkola oraz Państwu Piaskowskim za przekazanie świeżych owoców dla dzieci;

-rodzicom z grupy III,a w szczególności:p.Małgorzacie Andrzejczak za wsparcie rzeczowe-w postaci rajstop;p.Cieślakom,p. Arturowi Kamińskiemu za zaangażowanie w życie na rzecz grupy i przedszkola w każdym możliwym aspekcie;p.Beacie Gajdowicz za wsparcie rzeczową na rzecz grupy;p.Tomaszowi Turkowskiemu za wsparcie rzeczowe na rzecz przedszkola-materiał;p.Pawłowi Żemigała za wsparcie rzeczowe (akcesoria biurowe,plastyczne,tort na bal).

-rodzicom z grupy IV, a w szczególności:p.Kasi Fabisz,p.Joannie Kuleszy,p.Edyty Podolskiej,p.Eweliny Osadnik,p.Patrycji Zasady, p.Monice Durys za zaangażowanie w życie grupy,słodycze,słodkie upominki,prezenty dla dzieci z okazji np.Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Chłopaka,wsparcie rzeczowe.

-rodzicom z grupy V, a w szczególności: p.Karolinie Siemińskiej oraz p.Emilii Brysik za organizacje i przygotowanie upominków dla dzieci.

-rodzicom z grupy VI, a w szczególności: p.Lidii Wardzińskiej za zaangażowanie w życie grupy.

-rodzicom z grupy VII, a w szczególności: p.Kasi Bobrowicz,p.Monice Twardowskiej,p.Halinie Gwardyńskiej(babci Oskara) za zaangażowanie w życie grupy oraz p. Annie Kotwasińskiej za wsparcie rzeczowe,wyposażenie sali grupy I i VII, mamie Izy Gatkowskiej  oraz Antosia Rębowieckiego za wsparcie rzeczowe naszej sali.

-sponsorom naszego przedszkola:firmie:HURTAP, DE HEUS,HTL