Miejskie Przedszkole nr 6 w Zgierzu

O nas

 


Plakat projektu piękna nasza polska cała druga edycjs
logo Samorządowy Lider Edukacji

informacja o termomodernizacji budynku przedszkolaMiło nam poinformować, że Miejskie Przedszkole nr 6 w Zgierzu jest Partnerem Programu Powszechnej Dwujęzyczności  "Dwujęzyczne Dzieci"


Budynek przedszkola

Niezwykłe spotkanie z panem Witkiem

17-05-2019
Dzieci podczas koncerty
Czwartkowe spotkanie z muzyką i panem Witkiem zaskoczyło zarówno dzieci, jak i ich panie, a to wszystko za sprawą instrumentu, jakim jest theremini- prawdziwy wynalazek, jeś (...)

Koncert z panią Ulą „Cztery żywioły”

18-03-2019
Jak każdego miesiąca, ze swym koncertem, a przy okazji porcją wiedzy i nowych wiadomości, pojawiła się w przedszkolu pani Ula. Podczas półgodzinnego spotkania mogliśmy aktyw (...)

Dzisiaj w przedszkolu wielki bal

01-03-2019
Prawdziwy bal na sto par! Jak każdego roku w karnawale odbył się w naszym przedszkolu wyczekiwany przez dzieci bal, zwany balem przebierańców. Za sprawą niezwykłych, barwnyc (...)

Wesołe zabawy

19-02-2019
Muzyka ludowa, tradycyjna porywa do zabaw i tańca także najmłodszych. 

W rytmie indiańskiej nuty

13-12-2018
Ostatni koncert Pana Witka w tym roku, podniósł temperaturę i w przedszkolu i na zewnątrz, ponieważ odwiedził nas prawdziwy Indianin, który zaprezentował nam muzyczną (...)

„Bajki świata” i Mikołajki

06-12-2018
Dzisiejszy dzień od samego początku zapowiadał sie bardzo miło, w końcu dzisiaj wyczekiwane Mikołajki, a wraz z nimi magiczna atmosfera i mnóstwo niespodzinek - od prezent&o (...)

Spotkanie muzyczne w duchu patriotycznym

20-11-2018
19 listopada gościliśmy u siebie panią Ulę Pakułę, która poprowadziła dla nas koncert i zabawy w duchu patriotycznym. W tym dniu prezentowaliśmy się również w pięknyc (...)

100-lecie Odzyskania Niepodległości obchody

10-11-2018
9 listopada po wielu dniach przygotowań, uczciliśmy niesamowicie ważną i piękną rocznicę dla Polaków- Stulecie Odzyskania Niepodległości. Ten wyjątkowy dzień pełen był wzrus (...)

Spektakl teatralny- kukiełkowy

16-10-2018
W piątek 12 października przyjemnie spędziliśmy czas, oglądając przedstawienie- nie ruszając się z przedszkola, Śmiechu było co niemiara, to był udany dzień.

Koncert Pana Witka

15-10-2018
koncert w przedszkolu
Pan Witek jak zawsze zaskoczył nas pozytywnie. Spotkanie z nim dostarczyło nam ogrom radości, ale także i nowych umiejętności, co działo się podczas koncertu widać na zamieszczonyc (...)