Miejskie Przedszkole nr 10 w Zgierzu

Dla rodziców

 

REGULAMIN KONKURSU                     INFORMACJA O KONKURSIE

 

UWAGA RODZICE

Pracujemy zdalnie już prawie 2 miesiące, jednak w naszym odczuciu nie wszystkie przedszkolaki włączają się do zabaw i zadań przez nas realizowanych. Aby zachęcić dzieci i rodziców do podjęcia działań ogłaszamy MIESIĄC CZERWIEC - MIESIĄCEM AKTYWNOŚCI. Zamieszczajcie na skrzynkach pocztowych grupy zdjęcia, filmy z realizacji pracy zdalnej. UWAGA DLA NAJWYTRWALSZYCH I NAJPRACOWITSZYCH BĘDĄ CZEKAĆ NAGRODY. 


 W związku zaistniałą sytuacją i wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii od dnia 25 marca zobowiązani jesteśmy do realizacji podstawy programowej na odległość. 

Do kontaktu z rodzicami/opiekunami utworzone zostały skrzynki pocztowe dla każdej grupy.
Zapraszamy rodziców do zaglądania na poczty danej grupy, w celu konsultacji z nauczycielkami, a także poznania propozycji zabaw i ćwiczeń.
 

Grupa  I „Słoneczka”  sloneczkamp10@o2.pl

 Grupa II „Motylki”   motylkimp10@o2.pl

 Grupa III  „Pszczółki”    pszczolkimp10@o2.pl

 Grupa IV  „Elemelki”    elemelkimp10@o2.pl

 Grupa V   „Sówki”  sowkimp10@o2.pl

 HASŁO – identyczne jak login (bez końcówki @o2.pl)

Link do logowania: https://poczta.o2.pl/d/#/mails/?label=1


PILNE ! Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Infolinia Kuratorium Oświaty o zagrożeniach związanych z koronawirusem

 Rekomendacje Głównego Inspektoratu Epidemiologicznego i Ministerstwa  Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa.

 

DYŻURY WAKACYJNE 

 W bieżącym roku szkolnym realizując treści podstawy programowej zwracamy szczególną uwagę na preorientację zawodową. Będziemy zapoznawać dzieci z wybranymi zawodami, pobudzać ich zainteresowania i uzdolnienia. Zwracamy się z prośbą do rodziców naszych wychowanków o zapraszanie nas do Państwa miejsca pracy, a także chętnie będziemy gościć Was w naszej placówce.


 

"Cała Polska czyta dzieciom".W roku szkolnym 2019/2020, podobnie jak w latach ubiegłych, nasze Przedszkole realizuje program kampanii społecznej. Jednym z naszych zadań jest włączanie Rodziców do czytania dzieciom w Przedszkolu. Prosimy chętnych Rodziców do zgłaszania się do Pań nauczycielek w poszczególnych grupach.